زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان ساعت 13:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۶ ساعت 13:07    تعداد بازدید: 1648    کد مطلب: 69163

قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی:
خدمات سازمان تأمین اجتماعی بدون توقف و با تأسی به سخت کوشی و مجاهدت خستگی ناپذیر دکتر نوربخش تداوم دارد
قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: فقدان مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین برای مدیران و همکاران سازمان تأمین اجتماعی واقعه ای بسیار تلخ و تأسف آور است اما به هر حال همه ما تسلیم مشیت الهی هستیم و سخت کوشی و مجاهدت دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین در خدمت صادقانه به مردم نصب العین ما است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر رضا راعی در جلسه شورای معاونین سازمان تأمین اجتماعی که در فضایی حزن آور برگزار شد؛ اظهار داشت: جلسه شورای معاونین که محل اتخاذ مهمترین تصمیمات اجرایی برای خدمت رسانی هرچه بهتر سازمان است، امروز با تأسی به راه و روش همیشگی دکتر نوربخش مبنی بر ایجاد نشدن هیچ نوع اختلالی در خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه پس از ادای احترام به روح پاک مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین اعضای شورای معاونین هم پیمان شدند که با تمام وجود در مسیر ارزشمند این بزرگواران که همانا خدمت صادقانه و خستگی ناپذیر به مردم است، حرکت کنند.

دکتر راعی از تمامی مدیران و همکاران واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور برای خدمت رسانی به مردم تشکر کرد و گفت: درگذشت دکتر نوربخش و جناب آقای تاج الدین در حین فعالیت و خدمت به مردم بدون شک عزم و اراده همکاران را برای ارتقاء خدمات و رسیدگی به مشکلات و خواسته های مراجعه کنندگان افزایش می دهد.

وی در پایان از ملت بزرگ ایران، شخصیت های کشوری و لشکری، بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان که در طول دو روز گذشته با خانواده مرحوم دکتر نوربخش و شادروان تاج الدین و خانواده بزرگ تأمین اجتماعی ابراز همدردی نموده اند، تشکر کرد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha