زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ آبان ساعت 11:52 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۴ ساعت 11:52    تعداد بازدید: 97    کد مطلب: 68867

کارگروه و جلسه هم اندیشی راهکارهای افزایش بیمه شده اتباع خارجی تشکیل شد
براساس رویکرد سازمان تامین اجتماعی مبتنی بر جذب بیمه شدگان جدید کارگروه هم اندیشی افزایش بیمه شده اتباع خارجی به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران و با حضور مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی تامین اجتماعی اداره کل شهرستانهای استان تهران : با عنایت به رویکرد جدید سازمان در افزایش تعداد بیمه شدگان،  کارگاه هم اندیشی افزایش بیمه شدگان اتباع خارجی به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران و با حضور دکتر خزائی مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی و تیم همراه و صالح پور مدیر کل شهرستانهای استان تهران بهمراه روسای و مسئولین واحدهای بازرسی و نامنویسی شعب تابعه در سالن کنفرانس تشکیل گردید.
در بدو جلسه صالح پور ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: مستحضرید در حال حاضر اداره کل شهرستانهای استان تهران با جذب تعدادی بالغ برسیزده هزار نفر با اختلاف فاصله کاملا محسوس در رتبه نخست کشور در بین تمامی ادارات بیمه ای قرار گرفته است که این مهم حاصل تلاش و زحمات کارکنان خدوم در شعب است که با کوشش وصف ناپذیر به این موفقیت رسیده اندکه بی تردید موجب  اهتزاز  پرچم سازمان در خدمت به اتباع خارجی خواهد بود.


وی با اشاره به اینکه این سقف خواسته های ما نیست ادامه داد:  این تازه اول راهمان است و با جلسات هم اندیشی که صورت می دهیم راهکار های جدید و متفاوتی را بررسی و در راس امور خود  قرار می دهیم تا با این روند حفظ افزایش بیمه شده را بیش از پیش بهبود دهیم.
  سپس دکتر خزائی ضمن تقدیر ازاقدامات ایثارگرانه که درامور اتباع به صورت مبسوط به ضرورت به توسعه اتباع وهمچنین ارائه آمارهای مقایسه ای بین استانها و تعیین نیازهای جاری با هدف توسعه وگسترش بیمه اتباع پرداختند.
ودر ادامه کارشناسان حوزه اموراتباع سازمان تامین اجتماعی با ارائه مباحث تخصصی تر نکات ویژه ای جهت آگاهی مسئولین ، امور نامنویسی و بازرسی شعب را بیان نمودند که بهره برداری از آن می تواند کمک شایانی  درارائه طریقات مطلوب به حوزه اتباع نمایند .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha