زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ آبان ساعت 11:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۱۲ ساعت 11:02    تعداد بازدید: 213    کد مطلب: 68189

مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان:
روزانه بیش از 17هزار نفر به مراکز درمانی تامین اجتماعی اصفهان مراجعه می کنند
مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان گفت: روزانه ١٧هزار و 379 بیمار به پزشکان عمومی، متخصصان و دندانپزشکان شاغل در بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه در این استان مراجعه می کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی اعتصام پور اظهار داشت: در مجموع ٣بیمارستان و ٢٦ مرکز درمانی سرپایی تامین اجتماعی در سطح استان اصفهان وجود دارد.

وی افزود: تعداد تختهای فعال مراکز درمانی تامین اجتماعی در این استان، ٧٠٣ تخت بستری است و ٤٦ تخت ویژه اعم از ٢١تخت سی سی یو،  ٢٣تخت آی سی یو و دو تخت ان آ ی سی یو نیز در سطح مرکز درمانی تابعه این مدیریت فعال است.
وی خاطر نشان کرد: روزانه به طور متوسط ٣٠١نفر در سطح بیمارستانه ای تابعه این استان بستری می شوند و حدود   ١٦٤عمل جراحی بستری نیز در این بیمارستانها انجام می شود که ضریب اشغال تخت مراکز درمانی تنها در ٦ ماه گذشته،   ٨١/٧ درصد بوده است و با افزایشی معادل ٦/٤٧، نسبت به مدت مشابه سال قبل، مواجه بوده است.
دکتر اعتصام پور به افزایش تعداد بیماران بستری در بیمارستانهای تابعه این استان اشاره کرد و افزود: تا پایان شهریور ماه سال جاری، بیش از ٤٥هزار و 176 بیمار در بیمارستان هایتامین اجتماعی اصفهان بستری شده اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ١٠/٦درصد افزایش داشته است.
مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان تصریح کرد: در راستای افزایش کیفیت ارائه خدمات درمانی مطلوب و مدیریت منابع و هزینه ها، برنامه های زیادی در دست بررسی و  پیگیری داریم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha