• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ شهريور
  • اِثَّلاثا ١٧ محرم ١٤٤١
  • Tuesday, September 17, 2019
کلیدواژه: 67987
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ يکشنبه ۶ آبان، ساعت 08:23
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱۲/۷
حضور موفق شستا و هلدینگهای تابعه در 2 نمایشگاه بین المللی کیش

شستا نقش آفرینی خود را در همه زمینه ها گسترش می دهد

غرفه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و 5 هلدینگ تابعه در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با استقبال مسئولان و علاقمندان روبرو شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی، رییس اتاق بازرگانی، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه، استاندار هرمزگان، رییس شورای عالی بیمه مرکزی، مدیران و فعالان بخش های مختلف اقتصادی کشور و سرمایه گذاران در جزیره کیش آغاز به کار کرد.
در این رویداد مهم که با حمایت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی روبرو شده است، گروه شستا در غرفه ای حدود 300 متر، آخرین ظرفیت ها، فرصت های سرمایه گذاری و برنامه های هلدینگ های نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، دارویی تامین ( تیپیکو)، سیمان، صدر تامین و صبا تامین را عرضه کرده است.
دکتر انصاری لاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم آغاز بکار این رخداد افزود: جزیره کیش باید از سوی مسئولان کشور موظف و مامور به ارتباط با دنیا و محلی برای تمرین مناسبات و تعاملات بین المللی شود. انتظار ما این است جزیره کیش در تعاملات بین المللی با جهان فعال باشد و از محل این تجربه برای کمک به بخش های داخلی و توسعه اقتصادی بهره گیریم.
احداث ترمینال جدید فرودگاهی با طراحی و تجهیزات به روز ظرف ٩ ماه آینده با ظرفیت پذیرش سالانه ٦ میلیون نفر، احداث باند جدید فرودگاهی مجهز به سیستم ILS ، بهره برداری عملیاتی از اسکله ٣٥ هزار تنی با لایروبی در دو سال آینده، توسعه کمی و کیفی ظرفیت های اقامتی کیش با افتتاح سه هتل تا پایان سال، اجرای سه پروژه با ارزشی بالغ بر سه هزار میلیارد تومان، توسعه زیر ساخت های اینترنتی و شبکه فیبر نوری، ارائه وای فای رایگان در فضاهای شهری و عمومی، عرضه سیم کارت اعتباری تله کیش به عنوان قدیمی ترین شبکه تلفن همراه کشور و اعتباربخشی به کارت کیشوندی به عنوان کیش کارت با مزایایی مانند کیف پول الکترونیک و دریافت خدمات درمانی با این کارت از مواردی بود که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان برنامه های در حال اجرا و آتی جزیره کیش تا دو سال آینده عنوان کرد.
گفتنی است در دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی 360 شرکت کننده توانمندی های خود را در فضایی به وسعت ٢١ هزار مترمربع به نمایش گذاشته اند. برگزاری 28 نشست تخصصی و همایش بین المللی با حضور بیش از 100 سخنران برجسته داخلی و 25 سخنران بلند پایه بین المللی از بخش های جنبی این دو رویداد بزرگ اقتصادی است. شایان ذکر است 50 نفر از دیپلمات های کشورهای مختلف دنیا نیز در کیش اینوکس ٢٠١٨ شرکت کرده اند.
دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی  3 آبان در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش پایان می یابد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha