زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر ساعت 08:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۷/۲۴ ساعت 08:41    تعداد بازدید: 194    کد مطلب: 67284

تودیع و معارفه سرپرست دفتررسیدگی به اسنادپزشکی اردبیل
طی حکمی ازسوی دکتربرجی مدیردرمان استان دکترسیدحاتمی بعنوان سرپرست دفتراسنادپزشکی اردبیل منصوب شد
دکتربرجی مدیردرمان استان اردبیل:سازمان تامین اجتماعی در سال 1397 در سطح استان اردبیل با تخصیص حدود 1300 میلیارد ریال بزرگترین سازمان بیمه گر می باشد که کمک می کند تا ارائه خدمات درمانی در جامعه تداوم داشته باشد.


مراسم تودیع و معارفه سرپرست دفتر اسنادپزشکی تامین اجتماعی استان با حضور مسئولان استانی و همکاران حوزه مدیریت درمان و اسنادپزشکی اردبیل برگزار شد.

دکتر برجی مدیر درمان استان در این مراسم گفت :
سازمان تامین اجتماعی در سال 1397  در سطح استان اردبیل با تخصیص حدود 1300  میلیارد ریال بزرگترین سازمان بیمه گر می باشد که کمک می کند تا ارائه خدمات درمانی در جامعه تداوم یابد و حوزه سلامت پا برجا بماند ودر برهه حساس فعلی که تحریم های ظالمانه دشمنان اقتصادجامعه و خانواده ها را تحت تاثیر قرار داده است؛سازمان با تخصیص اعتبارات موردنیاز بخش سلامت بیمه شدگان عزیز، نگرانی ها درخصوص تامین سلامت و خدمات درمانی بیمه شدگان و حتی سایر افرادجامعه هم به حداقل برسد و دستخوش نگرانی ها نگردد؛ بدیهی است در این شرایط بحرانی سازمان تامین اجتماعی هم تحت تاثیر شرایط حاکم برای تامین منابع مورد نیازدر سطح کلان با مشکلاتی مواجه هست و مطالبات خود را از دولت نمی تواند وصول کند. علیرغم همه این شرایط و مشکلات سازمان به تعهدات خود درهمه زمینه ها ( پرداخت مستمری ، ارائه خدمات درمانی و... ) عمل نموده است .
دکتر برجی افزود: در این شرایط وظیفه همه ماست که منابع سازمان را به نحو صحیح مدیریت کنیم ، خدمات قابل ارائه را ارتقاء ببخشیم و کیفیت خدمات را بالا ببریم و با اعتماد سازی در بین شرکا ء سازمان ( کارفرمایان ، پزشکان ، داروخانه ها, مراکز کلینیکی و پاراکلینیکی و ... ) از این مقطع بحرانی با سربلندی عبور کنیم و پایایی و دوام سازمان را تداوم ببخشیم.
مدیردرمان اردبیل درادامه گفت : اگردقت کنیم  در استان اردبیل این مشکلات و معضلات از شدت کمتری برخوردار هست واین از برکات سفر مدیرعامل محترم سازمان به استان اردبیل و عنایت ویژه ایشان به استان محروم اردبیل می باشد که در این سفر دستور دادند اعتبار ویژه ایی به اردبیل اختصاص یابد تا بخش اعظمی از مطالبات طرف های قرارداد پرداخت گردد و انصافاً نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب اردبیل حضرت آیت ا... عاملی هم به حوزه درمان تامین اجتماعی استان توجه خاص دارند و پیگیر مسائل و مشکلات این حوزه هستند و این عوامل و شرایط دست در دست هم داده است تا شرایط در اردبیل زیاد نگران کننده نباشد و خدمات به نحواحسن به بیمه شدگان عزیز ارائه گردد.
مدیر درمان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای پروژه حذف دفترچه درمانی در مراکز طرف قرارداد و ایجاد نسخه الکترونیکی گفت : این پروژه که یکی از افتخارات مدیریتی دکتر نوربخش مدیرعامل محترم سازمان و تیم همراه ایشان هست ، پروژه ایی است که در سطح ملی اجرایی می شود و در استان اردبیل که جزء 5  استان برگزدیده شده و پایلوت برای اجرای این پروژه هست و سه استان هم اخیرا ً به این طرح افزوده شده؛ به حمدالله در سایه تلاش  همکاران دفتر اسنادپزشکی وهمکاری فوق العاده پزشکان محترم و مسئولان فنی  داروخانه ها با موفقیت به اجرا درآمده است وبا افتخار استان اردبیل در سطح کشور رتبه اول را دراین پروژه ومیزان ثبت نسخ الکترونیکی به خود اختصاص داده است و لازم است که از همه همکاران وعوامل دخیل  در اجرایی نمودن پروژه تقدیر و تشکر ویژه داشته باشیم .
دکتر برجی گفت : دفتر اسنادپزشکی  ویترین عملکرد درمان تامین اجتماعی در استان می باشد و بیش از دو سوم هزینه کرد بخش درمان استان از طریق دفتر اسنادپزشکی انجام می گردد و لازم هست که در راستای روان سازی و تسهیل قوانین و ضوابط این حوزه اقدامات اساسی به عمل آید و انتظار ما از ریاست جدید دفتر استان اقدام مناسب در این زمینه می باشد و نیا زهست که از توان و هوش و استعداد همه همکاران در پیشبرد اهداف استفاده گردد.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر وتجلیل از زحمات و تلاش های دکتر عسلی صاف در طول تصدی ریاست دفتر رسیدگی به اسنادپزشکی تامین اجتماعی استان اردبیل ؛ دکتر سیدحامد سیدحاتمی از سوی دکتر برجی مدیر درمان استان به عنوان سرپرست دفتر اسنادپزشکی اردبیل منصوب شد.

                 روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha