• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 66224
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۳ مهر، ساعت 14:05
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۹/۲۰
سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه روز یکشنبه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روند اجرای بند "و" تبصره 5 قانون بودجه سال 97 کل کشور درباره پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت بررسی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر علی نمکی اظهار داشت: در این جلسه دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و دکتر رضا راعی، قائم مقام مدیرعامل به تشریح دیدگاه های کارشناسی سازمان تأمین اجتماعی درباره روند اجرای این قانون پرداختند.

وی ادامه داد: علاوه بر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد و دارایی نیز در این جلسه حضور داشتند و مسائل مربوط به اجرای این قانون به بحث گذاشته شد.

دکتر نمکی افزود: مدیرعامل و قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی در این جلسه بر لزوم اجرای این قانون به منظور تهاتر مطالبات سازمان از دولت با بدهی این سازمان به سیستم بانکی و ارتقاء خدمات به جامعه تحت پوشش تأکید کردند و مقرر شد به منظور رفع مشکلات اجرایی این قانون با همکاری دولت و مجلس اقدامات عملیاتی لازم انجام شود.

سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در این جلسه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز برلزوم اجرای این قانون و پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی تأکید کردند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha