• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٣ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 25, 2019
کلیدواژه: 66161
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۲ مهر، ساعت 04:44
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۱/۱۷

 

این بیمارستان در سال 1379 در زمینی به مساحت 220 هزار متر مربع در 2 طبقه و با مساحت 33000 متر مربع زیر بنا با 100 تخت فعال شروع به کار نمود و هم اکنون تعداد تخت های فعال آن به 198 تخت رسیده است .

بیمارستان در سال 1382 موفق به دریافت لوح دوستدار کودک گردید.و از لحاظ ارزشیابی اعتبار بخشی سه سال متوالی درجه یک شناخته شد. 

بیمارستان دارای اتاق عمل فعال الکتیو و اورژانس می باشد. صبح و عصر برای بیماران الکتیو (بیمارانی که از قبل در لیست انتظار اعمال جراحی قرار دارند) و بیماران اورژانسی و در شیفت شب فقط اعمال اورژانس انجام می شود.

متخصصین بیهوشی مقیم آی سی یو واتاق عمل و نیز متخصصین گروه جراحی عمومی و زنان و زایمان و داخلی و طب اورژانس  نیز به صورت آنکال مقیم حضور دارند.

درمانگاه بیمارستان در دو شیفت صبح و عصر فعال می باشد.و بیمه شدگان می توانند به صورت غیر حضوری از طریق تلفنی ،کیوسک پذیرش سرپایی در صورت گرفتن نوبت تلفنی از روز قبل،اینترنتی، سامانه #13*142* ،وب سایت و اپلیکیشن موبایل ، بار کد دوبعدی    نوبت دریافت نمایند.

بیمارستان مجهز به  پیشرفته ترین دستگاه ام آر آی و سی تی اسکن 16 اسلایس می باشد .طرح نظام ارجاع داخلی در بیمارستان انجام می شود و همچنین پرونده بیماران مزمن به صورت الکترونیکی برای 4 گروه دیابت ،فشار خون ،قلبی و اعصاب و روان تشکیل می گردد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha