زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور ساعت 17:07 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۳۱ ساعت 17:07    تعداد بازدید: 124    کد مطلب: 66071

هفته دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است .
دکتر ابوالفضل آفریده ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین استان البرز متن این پیام بدین شرح می باشد.
۳۱ شهریور ماه، سالروز آغاز حمله ناجوانمردانه رژیم بعث عراق به ایران اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی، اولین روز از ایام مبارکی است که به نام هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است.
هشت سال دفاع مقدس ملت سلحشور ایران در برابر همه زورگویان جهان، برگ زرینی از حماسه ملتی است که تا همیشه  تاریخ، نه تنها ایرانیان بلکه همه ملت‌های آزاده جهان به آن افتخار می‌کنند.
وی اظهار داشت یکی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس، فرهنگ سازی است . در دفاع مقدس جوانان و رزمندگان اسلام با از خودگذشتگی‏ها و ایثارگری‏های خود، آئین و مرامی را بنیان نهادند که ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی، و ارزشی فرهنگی همه جریان‏ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع خود قرار داده و دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگ مقدسی شد .
اینجانب، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیهً ا... الاعظم )عج( رهبر معظم انقلاب اسلامی ، ملت شهید پرور ایران اسلامی و کارکنان شریف سازمان تامین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


دکتر ابوالفضل آفریده
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha