شناسه خبر: 66029
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور، ساعت 11:01
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی از برپایی نمایشگاه این سازمان با عنوان در امتداد عاشورا خبر داد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه دفاع مقدس واقع در پارک لاله تهران نیز حضور فعال دارد.

عبدالخالق حبیبی با اشاره به فرا رسیدن ایام هفته دفاع مقدس و تقارن این ایام با ایام عزاداری سید الشهدا(ع)، گفت: در هفته دفاع مقدس سال جاری برنامه های متنوعی برای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس به اجرا در می آید.

وی افزود: مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سازمان تأمین اجتماعی با حضور بسیجیان این سازمان برگزار می شود. علاوه بر این سازمان تأمین اجتماعی در مراسم ویژه بزرگداشت این ایام در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز شرکت می کند.

حبیبی خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی مفتخر است که در دوران دفاع مقدس حضوری فعال در دفاع از میهن اسلامی داشته و 65 نفر از کارکنان این سازمان به فیض شهادت رسیده اند. همچنین 2 نفر از کارکنان سازمان تأمین اجتماعی نیز در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسیده اند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی از اقشار مختلف مردم بویژه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی دعوت کرد که از نمایشگاه دفاع مقدس در پارک لاله و همچنین نمایشگاه در امتداد عاشورا در سازمان تأمین اجتماعی بازدید کنند.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha