زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور ساعت 16:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۲ ساعت 10:12    تعداد بازدید: 514    کد مطلب: 65250

نماینده مردم مشهد در بازدید از بیمارستان فارابی :
صدور نسخ الکترونیک در تامین اجتماعی ، اتفاق بسیار خوبی در زمینه هوشمندسازی امور است
دکتر رضا شیران خراسانی ، نماینده مردم مشهد و کلات ضمن دیدار با دکتر حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ، از اقدامات ...


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی ، دکتر رضا شیران خراسانی ، نماینده مردم مشهد و کلات ضمن دیدار با دکتر حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ، از اقدامات صورت گرفته در بیمارستان فارابی بازدید کرد .
دکتر شیران در این دیدار به بالا بودن سن جامعه و عدم توجه به آینده پژوهی طی سالهای اخیر اشاره و اذعان داشت : در این برهه زمانی ، و باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور ، درمان ، نقش مهمی در میزان رضایتمندی جامعه خواهد داشت که البته میتوانیم با سرمایه گذاری مناسب در آموزش بیماران و پیشگیری بیماریها ، قدم های مناسبی در مدیریت هزینه ها برداشت .
نماینده مردم مشهد و کلات در ادامه از لزوم هوشمندسازی فعالیت ها سخن گفت و خاطرنشان کرد : اجرای طرح نسخ الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی یکی از اقدامات قابل توجه در این خصوص می باشد و امید داریم در آینده ای نزدیک در تمام مراکز درمانی سطح کشور به صورت هماهنگ اجرا شود.
دکتر حمید داستانی مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی ، با اشاره به پوشش نیمی از جمعیت کشور توسط سازمان تامین اجتماعی ، اجرای طرح هایی نظیر صدور نسخ الکترونیک ، سیستم PACS پکس ، نظام ارجاع داخلی ، وب کیوسک و هتلینگ را در کنار توسعه زیرساخت ها وافزایش فضای فیزیکی درمانی ، در شهرستانهای استان در چند سال اخیر را از مهم ترین اقدامات انجام شده در جهت بهبود کمی و کیفی فعالیت ها دانست .

دکتر کامران اخوان رضایت رییس بیمارستان فارابی مشهد نیز در ابتدای این نشست گزارشی از عملکرد بیمارستان ارایه کرد و گفت :بیمارستان فارابی با 202تخت فعال یکی لز بیمارستان های مهم استان است که با زایرین و مجاورین خدمات سلامتی ارایه می کند .

وی خاطرنشان کرد :در سنوات اخیر پروژه های مهمی  انجام شذه که ارتقای هتلینگ ،بهسازی و توسعه اورژانس بیمارستان ،توسعه و بهسازی فضای سی  تی اسکن و ام آر آی و.... از مهمترین آنهاست که توانسته رضایتمندی خوبی ایجاد کند 

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha