زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد ساعت 16:49    تعداد بازدید: 573    کد مطلب: 64633

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان با نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی
مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان با نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد گورابی مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان در این دیدار با اشاره به آمار و ارقام عملکرد اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: تلاش همکاران سازمان تأمین اجتماعی بر این است خدمات سازمان را با بهترین کیفیت به مخاطبین خود که تأثیر بسزایی در افزایش رضایتمندی آنها دارد، ارایه نمایند.
گورابی افزود: سازمان تامین اجتماعی همکاری لازم را برای برقراری بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور و همچنین پرداخت حق بیمه لیستهای معوق با کارخانجات و مراکز صنعتی داشته است و کارفرمایان نیز موظفند با توجه به تعهدات این سازمان نسبت به مستمری بگیران و ارایه خدمات درمانی به موقع، نسبت به پرداخت بدهی های معوقه خود اقدام نماید.
ابطحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهرستان خمینی شهر ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: همواره در تلاشیم تا با تعامل و همکاری با کلیه ارگانها و سازمانها برای خدمتگزاری به مردم شهرستان خمینی شهر گام اساسی برداریم.
ابطحی افزود: با توجه به مشکلات نقدینگی این سازمان، سعی بر این است که با تعامل و همفکری نمایندگان مجلس و دولت با ادارات کل تامین اجتماعی استان اصفهان این مشکلات مرتفع شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه