زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد ساعت 09:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۲۰ ساعت 09:46    تعداد بازدید: 430    کد مطلب: 64089

خبرنگاران، سربازان عرصه اطلاع رسانی هستند
مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان گفت: خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود آشنا می سازند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر هوشنگ فولادی با حضور در خانه مطبوعات و تعدادی از خبرگزاریها و نشریات محلی و استانی کردستان که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد، اظهار داشت: انعکاس و بازتاب حقایق و واقعیتها در جامعه، مرهون تلاش های بی وقفه و شبانه روزی اصحاب رسانه است.
وی خاطر نشان کرد: رسانه ها یکی از مهمترین ارکان اصلی اطلاع رسانی در تشریح عملکرد و فعالیتها محسوب می شوند که علاوه بر وظیفه خطیر و رسالت عظیم آگاهی بخشی مردم و روشنگری افکار عمومی، با نقد سازنده و منصفانه خود، موجبات روانسازی امور و اصلاح فرایندها را فراهم می سازند.
دکتر فولادی گفت: با نقدی که توسط اصحاب جراید و خبرنگاران صورت می پذیرد؛ نواقص و معایب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و گاه با یک نقد رسانه ای بسیاری از مشکلات به وجود آمده مرتفع خواهد شد.
وی افزود: خبرنگاران با درک مسائل جامعه و با قلم و نظرشان همواره توانسته اند بهترین راهنما برای تصمیم گیران و تصمیم سازان باشند.
 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha