زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد ساعت 13:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۸ ساعت 13:19    تعداد بازدید: 404    کد مطلب: 64060

بمناسبت 17 مرداد انجام شد .
تجلیل و تقدیر از خبرنگاران رسانه های محلی توسط مدیر درمان استان کردستان
بمناسبت 17 مرداد ماه و به پاسداشت فرارسیدن « روز خبرنگار » مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان با حضور در دفتر نشریات و مطبوعات محلی و دیدار با هیات مدیره و تعدادی از خبرنگاران استان ؛ روز خبرنگار را تبریک گفت .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان ؛ دکتر فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان بمنظور تقدیر و تجلیل از اصحاب رسانه ای استان صبح روز چهارشنبه 17 مرداد ماه سال جاری با حضور در خانه مطبوعات و تعدادی از خبرگزاریها و نشریات محلی و استانی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت خبرنگار شهید « محمود صارمی » و تبریک « روز خبرنگار » گفت : خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود آشنا می سازند .
وی تصریح کرد : انعکاس و بازتاب حقایق و واقعیت ها در جامعه مرهون تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی اصحاب رسانه است .
ایشان خاطر نشان کرد : رسانه ها یکی از مهمترین ارکان اصلی اطلاع رسانی در تشریح عملکرد و فعالیت ها محسوب می شوند که علاوه بر وظیفه خطیر و رسالت عظیم آگاهی بخشی مردم و روشنگری افکار عمومی با نقد سازنده و منصفانه خود موجبات روانسازی امور و اصلاح فرایندها را فراهم می سازند . 
وی گفت : با نقدی که توسط اصحاب جراید و خبرنگاران صورت می پذیرد ؛ نواقص و معایب بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و گاه با یک نقد رسانه ای بسیاری از مشکلات به وجود آمده در ادارات و دستگاههای اجرایی مرتفع خواهد شد .
ایشان افزودند : خبرنگاران با درک مسائل جامعه و با قلم و نظرشان همواره توانسته اند ؛ بهترین راهنما برای تصمیم گیران و تصمیم سازان باشند .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در خاتمه از خبرنگاران و اصحاب رسانه ای استان خواست تا با توجه به تاکیدات مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی در خصوص تبیین و تشریح برنامه ها و اقدامات موثر سازمان در زمینه ایفای به موقع تعهدات ؛ نسبت به اطلاع رسانی اقدامات سازمان به مردم و مسئولین و مقامات استانی و محلی این سازمان را یاری نمایند .
دکتر فولادی همچنین ضمن قدردانی از تلاشهای فعالان عرصه خبر ، فرارسیدن ١٧ مردادماه روز خبرنگار را به این جامعه تبریک گفت .
گفتنی است در پایان این مراسم لوح سپاس و تبریکی به مناسبت روز خبرنگار به نمایندگی از اصحاب رسانه به مدیران مسئول جراید و نشریات اهداء شد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha