زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت 15:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۱۴ ساعت 09:01    تعداد بازدید: 771    کد مطلب: 63784

بازدید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی کهنوج
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی که به استان کرمان سفر کرده است در ادامه این سفر از شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان کهنوج بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در این بازدیدها نحوه خدمت رسانی این مراکز به بیمه شدگان و مستمری بگیران را جویا شد و ضمن قدردانی از زحمات همکاران بر ارتقای خدمت رسانی به مردم منطقه تاکید کرد.

دکتر نوربخش در جریان بازدید از شعبه تامین اجتماعی کهنوج که دکتر احمد حمزه ای نماینده مردم شهرستانهای کهنوج ،فاریاب،منوجان، رودبار و قلعه گنج در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت با بیمه شدگان گفتگو کرد و نحوه خدمت رسانی از طریق میزخدمت مستقر در این شعبه را مورد بررسی قرار داد. 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این بازدید با بیان اینکه 6 میلیون مستمری بگیر تحت پوشش این سازمان قرار دارد، گفت: پرداخت مستمری در تامین اجتماعی از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون 102 درصد افزایش یافته است.

دکتر نوربخش افزود: سازمان تامین اجتماعی، معیشت 6 میلیون مستمری بگیر را در سطح کشور تامین می کند. این سازمان به طور صرف یک سازمان بازنشستگی و درمانی نیست و در حال حاضر ریسک های مختلفی را پوشش می دهد.
وی تصریح کرد: تامین اجتماعی یک سازمان درآمد هزینه ای است و هیچ وابستگی به درآمدهای نفتی کشور ندارد و بودجه سال جاری این مجموعه 100 هزار میلیارد تومان و بدون اتکا به درآمدهای نفتی تامین شده است.
دکتر نوربخش افزود: این سازمان هر ماه بیش از 6 هزار و 700 میلیارد تومان هزینه دارد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از درمانگاه تامین اجتماعی کهنوج نحوه صدور نسخه الکترونیک و حذف دفترچه درمانی در مراکز درمانی این سازمان تبیین و به مزایای اجرای طرح نیز اشاره کرد.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی درجریان این بازدید گفت: ایجاد نسخه الکترونیک راه نجات نظام سلامت است و جلوی هدر رفت منابع را می گیرد.
دکتراحمد حمزه ای افزود: ایجاد نسخه الکترونیک به عنوان یک کار بزرگ در سازمان تامین اجتماعی در حال انجام است. 
وی با بیان اینکه در حوزه جنوب کرمان یکهزار و 100 روستا وجود دارد، عنوان کرد: در این مناطق 400 هزار نفر زندگی می کنند و امیدواریم خدمات درمانی و بیمه ای تامین اجتماعی در این مناطق ارتقا پیدا کند. 

دکتر نوربخش همچنین از شعبه تامین اجتماعی منوجان در استان کرمان نیز بازدید کرد و خدمات ارائه شده در این واحد اجرایی را مورد بررسی قرار داد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha