زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ مرداد ساعت 14:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۸ ساعت 14:21    تعداد بازدید: 381    کد مطلب: 63597

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان با مدیرعامل سیمان سپاهان
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با مدیرعامل سیمان سپاهان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد گورابی مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان در در این دیدار با اشاره به خدمات سازمان تامین اجتماعی به جامعه هدف خواستار تعامل و همکاری با شرکت سیمان سپاهان شد.
وی پرداخت به موقع حق بیمه از سوی کارگاههای صنعتی برای ارائه خدمات به جامعه هدف را حائز اهمیت برشمرد و افزود: پرداخت به موقع حق بیمه از سوی کارفرمایان زمینه ساز ارتقای خدمات به مخاطبان است.
مهندس اسدی مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان به اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در مراکز صنعتی و کارگری اشاره کرد و افزود: در صورتیکه کارگران در محل کار خود احساس رضایت و شادی کنند می تواند باعث افزایش بهره وری آنها شود.
وی در ادامه افزود: شرکت سیمان سپاهان دو اصل مهم نیروی انسانی و توجه به تولید را سرلوحه امور قرار داده و با پشتیبانی مجامع کارگری می تواند احساس رضایت را در بین همکاران افزایش دهد.
مدیرعامل شرکت سیمان سپاهان به خوش حساب بودن این شرکت در امور پرداختهای حق بیمه کارکنان به سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: تا بحال توانسته ایم کلیه کسورات بیمه ای را در موعد مقرر به سازمان تامین اجتماعی پرداخت کنیم و جزء کارگاههای خوش حساب باشیم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha