زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ مرداد ساعت 17:42    تعداد بازدید: 315    کد مطلب: 63391

دیدار مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با روسای کانونهای بازنشستگان استان اصفهان
مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با روسای کانونهای بازنشستگان این استان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این دیدار فرخ ملکوند فرد مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ،اولویت این سازمان را ارایه خدمات مناسب به بازنشستگان و مستمری بگیران دانست.
مشاور ارشد مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی یکی از مشکلات این سازمان را عدم اطلاع کافی و جامع از مجموعه قوانین و مقررات سازمان تامین اجتماعی برشمرد و افزود: در صورتی که متولیان و تصمیم گیران از قوانین و مقررات بیمه ای و خدمات ارزشمند این سازمان اطلاع جامعی داشته باشند؛ قوانینی وضع شده بیش از پیش منافع بیمه شدگان و صندوق های بازنشستگی را در نظر می گیرد.
محمد گورابی مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان، نیز در این دیدار، کانونهای بازنشستگی در سراسر کشور را پل ارتباطی بین بازنشستگان و سازمان تامین اجتماعی دانست و خواستار تعامل بیشتر کانونها با سازمان شد.
وی گفت: مدیران ارشد سازمان با تعلق خاطر و در نظر گرفتن اهداف کلان سازمان تلاش مضاعف می نمایند تا بتوانند آرامش خاطر و رضایت مستمری بگیران را فراهم و شرایط مطلوب و مناسبی را با همکاری کانونهای بازنشستگی ایجاد نمایند.
ترکان رئیس کانونهای بازنشستگان استان اصفهان نیز به بیان پاره ای از مشکلات و مسائل بازنشستگان و مستمری بگیران استان اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه استان اصفهان در میان تمام استانها بیشترین کانون بازنشستگی را داراست انتظار می رود بیش از پیش به امورات، مسائل و مشکلات کانونهای بازنشستگی که نمایندگان بازنشستگان در سراسر استان هستند، رسیدگی شود.
.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه