زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير ساعت 16:02    تعداد بازدید: 244    کد مطلب: 63063

دیدار مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان با دکتر عابدی و ناهید تاج الدین نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد گورابی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان در این دیدار با ارائه آمار تعداد بازنشستگان و بیمه شدگان، نسبت به تشریح منابع و مصارف استان پرداخت و گفت: از آنجایی که خدمات و تعهدات این سازمان به صورت فراگیر به بیش از ٦٥ درصد جمعیت این استان است و با طیف وسیع خدمات بالغ بر ٢٠ نوع خدمت و انجام تعهدات مشغول انجام وظیفه می باشد، لازم است کارفرمایان نسبت به انجام به موقع پرداخت حق بیمه خود اقدام نمایند و نمایندگان در زمان تصویب قوانین بار مالی آن را درنظر گرفته تا خللی در انجام وظایف این سازمان خطیر و بزرگ ایجاد نشود.
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان از اقدامات اخیر اداره کل این استان در خصوص قطع مقرری بیمه بیکاری و مستمری های من غیرحق با اجرای طرحهای نوین سازمان در سال ٩٧ از جمله طرح SSN  و پرونده بیمه ای الکترونیک مطالبی به اختصار بیان کرد.
دکتر عابدی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات ارزشمند سازمان در بخش بیمه ای و درمان، نگاه نمایندگان مردم استان را به سازمان تأمین اجتماعی از حیث دامنه و گستره خدمات سازمان تأمین اجتماعی مهم و دقت در انجام قوانین با در نظر گرفتن بار مالی آن را لازم دانست.
ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: با توجه به رکود اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم و وضعیت جغرافیایی حاکم بر مناطق غرب و شرق، لازم است بازرسان سازمان تأمین اجتماعی برای رفع مشکل بیمه شدگان و کافرمایان با رعایت ضوابط و مقررات سازمان اقدام نمایند.
وی هدف اصلی همه خادمین به نظام جمهوری اسلامی ایران را خدمت به مردم دانست و گفت: در انتخاب افراد برای مسئولیتها لازم است شایسته سالاری را سرلوحه امور قرار داد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه