زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير ساعت 14:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۳۰ ساعت 14:05    تعداد بازدید: 299    کد مطلب: 63048

با حضور مدیر کل درمان استان تهران صوت گرفت ؛
دوره آموزشی تخصصی مسئولیتهای حقوقی مدیران
نشست دوره آموزشی تخصصی مسئولیتهای حقوقی مدیران با حضور مدیر کل درمان استان تهران ، معاون درمان ، مسئول حقوقی درمان تهران ، مدیر ان ، مترون ها ، مسئولین اداری ، و مسئولین رابطین حقوقی بیمارستان ها و دی کلینیک ها صبح امروز 30 تیر ماه برگزار شد .


به گزار ش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ؛ در ابتدای جلسه دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان استان تهران با اشاره به اینکه بخش درمان در کشور و در سازمان تامین اجتماعی بسیار حائز اهمیت است یاد آور شد ، اداره کل درمان استان تهران عملا بخش مهم و وسیعی از درمان سازمان تامین اجتماعی را در کل کشور بر عهده دارد . 
مدیر کل درمان استان تهران با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی همیشه با مسائلی همچون قوانین  بهره وری پرستاری و سختی کار این عزیزان درگیر است خاطر نشان کرد این دوره های آموزشی و نشستها فرصت مناسبی است برای بالا بردن سطح دانش و آگاهی همکاران .
وی تصریح کرد  امیدواریم در مجموع این مباحث آموزشی باعث شود ، با برخوردهای اداری و حقوقی به جا و سنجیده از همان ابتدا نه فقط در ستاد بلکه در مراکز ملکی درمان تامین اجتماعی استان تهران در مسیر درستی حرکت کند .
این مقام مسئول به دو طرفه بودن قانون (بیمه شده و سازمان ) اشاره کرد و اذعان داشت همه ما موظف به دفاع از حقوق به حق بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی که بیش از 40 میلیون نفر در سطح کشور هستند می باشیم .
گفتنی است این دوره آموزشی 6 ساعته با حضور 70 شرکت کننده همکار برگزار شد .

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط با خبر اینجا کلیک کنید.
مخاطبین محترم می توانند پیشنهادات و نقطه نظرات خود را به آدرس «tamin.tehran@gmail.com» ارسال کنند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha