زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير ساعت 11:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۸ ساعت 10:59    تعداد بازدید: 357    کد مطلب: 62934

افتتاح بخش ccu و طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی یاسوج
به مناسبت روز تامین اجتماعی با حضور غلام محمد زارعی نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و دکتر احمدی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد بخش ccuو طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی شهدای گمنام یاسوج و افزایش تعدادتخت های بستری از ۳۲ به ۶۴ تخت به بهره برداری رسید.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، با حضور زارعی نماینده مردم بویراحمدودنا درمجلس شورای اسلامی و دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بخش ccu و طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان شهدای گمنام یاسوج به بهره برداری رسید و تعدادتخت های بستری از ۳۲ تخت به ۶۴ تخت ارتقاء یافت.

در آئین افتتاح این بخش ها، غلام محمد زارعی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  طرح تحول سلامت یکی از درخشان ترین طرح ها و اقدامات دولت تدبیرو امید در پاسخ به مهمترین نیاز جامعه است و اراده مجلس در این راستا حمایت و تقویت این مهم در دولت دوازدهم است.

زارعی افزود: یکی از نقاط مثبت این طرح و رویکرد دولتمردان این بوده که منافع این طرح بیشتر حول محور مناطق و استان‌های محروم کشور باشد. یکی از مهمترین دستاوردهای طرح تحول سلامت در این استان کاهش بیماران ارجاعی به استان های همجوار است.

وی اقدامات انجام شده در حوزه درمان تامین اجتماعی در استان کهگیلویه و بویر احمد را ظرف سال های گذشته مثبت و امیدوارکننده دانست و گفت: زیرساخت ها و طرح توسعه فضاهای بیمارستانی و خرید تجهیزات درمانی درحوزه درمان تامین اجتماعی رشد قابل ملاحظه ای داشته است . کار حوزه درمان تامین اجتماعی در سال گذشته بسیار چشمگیر و قابل ملاحظه بوده و همانطور که اکثر اصحاب رسانه شاهد بودند اکثر بیماران بستری در بیمارستان شهدای گمنام از نحوه خدمات رسانی راضی بودند. از کلیه مدیران و پرسنل زحمتکش درمان تامین اجتماعی بخاطر رسیدگی به مشکلات مردم تشکر وبه آنها خدا قوت می گویم.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز  در این مراسم گفت: موضوع سلامت که از خواسته‌های راهبردی نظام و همواره مورد تأکید رهبرفرزانه انقلاب بوده و به یکی از مهمترین اولویت‌های دولت تدبیر وامید تبدیل شده است.

علی محمد احمدی اظهار داشت: ارتقای شاخص‌های درمانی و کاهش هزینه‌های هنگفت درمانی مردم و توسعه فضاهای بیمارستانی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی اصلی درمان و یا در بخش خصوصی و تأمین اجتماعی از برنامه‌های راهبردی در این استان است.

وی تصریح کرد: طی چند ماه، با بهبود این شاخص‌ها رضایتمندی بیماران و همراهان از وضعیت خدمات دهی در این بیمارستان بسیار قابل مشهود بوده است و تامین اجتماعی بویژه بخش درمان بسیار در این راستا عملکرد قابل قبولی داشته و ماهم از این بابت از دست اندرکاران تشکر می کنیم .

 دکتر پیام اکبری مدیر درمان تامین اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد نیز  در این مراسم اعلام داشت : میزان اعتبار هزینه شده برای ارتقای طرح هتلینگ و همچنین خرید تجهیزات بیمارستانی در بخش آی سی یو افزون بر ۵۱۰ میلیارد ریال بوده است.

وی تصریح کرد: ۱۶ میلیارد ریال از این میزان صرف خرید تجهیزات و مابقی نیز هزینه بهسازی و هتلینگ بخش‌های بستری این بیمارستان شده است .

مدیر درمان تأمین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه حدود ۴۶ درصداز جمعیت ۷۱۳ هزار نفری استان زیرپوشش تأمین اجتماعی هستند، گفت: هم اینک با ۳۰۵ مرکز دانشگاهی، دولتی و خصوصی در بخش درمان غیرمستقیم در سطح استان طرف قرارداد هستیم.

دکتر اکبری ابراز داشت: بیش از ۹۰درصد از تعرفه درمانی در بخش بستری و ۷۰درصد هزینه های سرپایی در بحث خرید درمان توسط سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود ولی در بخش درمان مستقیم کلیه هزینه ها رایگان است و مراجعین هیچ وجهی برای دریافت خدمات درمانی پرداخت نمی کنند.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha