زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير ساعت 16:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۷ ساعت 16:17    تعداد بازدید: 211    کد مطلب: 62889

بازدید مدیران کل و درمان تامین اجتماعی مرکزی از کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی اراک
همزمان با هفته تامین اجتماعی مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با حضور در کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی اراک با اعضای این تشکل دیدار کردند .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همزمان با هفته تامین اجتماعی مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با حضور در کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر اراک از تلاشهای صورت گرفته توسط این کانون در راه خدمت رسانی به بازنشستگان ، مستمری بگیران و بازماندگان تقدیر به عمل اوردند .

 محمدرضا بیدهندی مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی دراین دیدار گفت : تلاشهای کانون بازنشستگان کارگری اراک در بحث پیگیری برای احداث مکانی در خور شان و منزلت بازنشستگان قابل تحسین است و رئیس و اعضای این کانون با برقراری تعامل مناسب با ارکان مدیریتی در استان مرکزی اقدامات ارزنده ای تاکنون در این خصوص انجام داده اند که امیدواریم با حمایت هایی که از سوی استاندار محترم مرکزی نیز به عمل آمده است شاهد آغاز عملیات اجرایی جهت احداث کانون بازنشستگان اراک باشیم .

وی افزود : کانون های بازنشستگی همواره به عنوان بازوانی توانمند همراه و یاور بدنه اجرایی سازمان تامین اجتماعی خدمات ارزنده ای به اعضای خود ارایه نموده اند که حضور ما در این مکان نشان از ارزش گذاری و تقدیر از ریاست و اعضای کانون اراک است.

بیدهندی در پایان گفت : ارایه خدمات متنوع به بیش از ٣٥ هزار نفر بازنشسته ،‌از کارافتاده کلی و بازمانده در اراک از سوی کانون بازنشستگان اراک قابل تحسین است .

دکتر ثریا پازوکی مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی نیز در این دیدار گفت : در حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی در اراک نیز سه درمانگاه و یک بیمارستان ملکی و مراکز طرف قرارداد خدمات خود را به بازنشستگان و بیمه شدگان ارایه می کند که با برقراری ارتباط فی مابین کانون و این مدیریت خدمات درمانی مناسبی به مراجعین ارایه می گردد .

در ادامه این دیدار نیز بیغشی رئیس کانون بازنشستگان اراک گفت : مهمترین اقدام صورت گرفته در این کانون ثبت نام و ارایه خدمات بیمه مکمل درمان به بارنشستگان است که با سازماندهی و برنامه ریزی به عمل آمده به نحو مطلوب این خدمات به بازنشستگان ارایه می گردد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha