• ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
  • اِلأَربِعا ١٥ ذو الحجه ١٤٤١
  • Wednesday, August 5, 2020
شناسه خبر: 62729
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير، ساعت 10:01
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۶/۳۱
همزمان با ٢٥ تیرماه روز تامین اجتماعی پیشرفته ترین مرکز MRI استان در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت با اعتباری بالغ بر ١٠٠ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان دستگاه MRI بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت را پیشرفته ترین دستگاه  1.5 تسلا ساخت شرکت زیمنس برشمرد و افزود: دهانه ٧٠ سانتی دستگاه استرس و نگرانی بیماران را بسیارکاهش می دهد.
دکتر شهدی نژاد رضایتمندی بسیار بالای بیمه شدگان را از افتخارات درمان تامین اجتماعی گیلان دانست و افزود با راه اندازی مر کز MRI رسول اکرم(ص) رشت، بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی می توانند تصویرهای (ام آر آی ) خویش را به رایگان انجام دهند.
شایان ذکر است که در ابتدای آیین افتتاح MRI بیمارستان دکتر آشوبی معاون درمان دانشگاه از ارتباط خوب دانشگاه علوم پزشکی با تامین اجتماعی گفت و اظهارداشت : تامین اجتماعی به عنوان یک بازوی توانمند و حامی دانشگاه بوده و همه با هم در یک مسیر خدمت رسانی به مردم هستیم. ایشان جمعیت شناور استان در ایام تعطیلات را یاد آور شد و خاطر نشان شد: طی بازدیدهای نامحسوس بعمل آمده از مراکز درمانی تامین اجتماعی به ویژه ایام تعطیلات رضایت کامل از این مراکز وجود دارد .
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن قدر دانی از تامین اجتماعی در تشکیل پرونده الکترونیک و ارجاع بیمار گفت : دانشگاه به جد پی گیر راه اندازی سیستم ارجاع و تشکیل پرونده الکترونیک در مراکز دانشگاهی تا پایان سال است.