زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 14:03 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 14:01    تعداد بازدید: 152    کد مطلب: 62637

برگزاری دیدار مردمی در شعبه ١ تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ
همزمان با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به اتفاق معاون بیمه‌ای و جمعی از روسای ادارات، اداره کل غرب تهران بزرگ و کارشناسان ضمن حضور در شعبه یک غرب تهران بزرگ با نمایندگان کارفرمایان، صنوف مختلف و شرکت‌ها دیدار نمودند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در این دیدار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کارکنان، بازنشستگان و بیمه‌شدگان؛ نامگذاری هفته تامین اجتماعی را ناشی از اهمیت دادن به کارکرد نظام تامین اجتماعی و بیان مسائلی که به امنیت اجتماعی منجر می‌شود، دانست.
وی با اشاره به کارکرد رسانه‌های ارتباط جمعی و نقش آن در تنویر افکار عمومی گفت: در هفته گرامیداشت تامین اجتماعی با بیان چالش‌ها و مشکلات حوزه بیمه‌های اجتماعی باید تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران کلان کشور را به این مسائل حساس نمود؛ چرا که معتقدیم با بیان این مسائل و ارائه طریق و همراهی مجریان سیاست بسیار از مشکلات که شکل ملی به خود گرفته است، به حداقل برسد.
حیدری با اشاره به ساخت‌وساز شعبه ١ تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با هدف ایجاد نشاط سازمانی گفت: بسیاری از کارفرمایان، بیمه‌شدگان و بازنشستگان از تغییر فیزیکی ارائه خدمات تشکر داشتند و جا دارد از خانم چترچی، رئیس محترم شعبه ١ تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ و همکاران خدوم این شعبه که با آراستگی و تغییر فیزیکی، شرایط ارائه خدمات را متحول نمودند، تشکر کنیم.
در این نشست نمایندگان صنوف، شرکت‌ها و نهادهای مختلف بی‌واسطه مسائل و مشکلات خود را با مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ مطرح نمودند و دستورات لازم جهت کاهش مشکلات از سوی مدیریت صادر شد.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ از رونمایی طرح صدور دفاتر درمانی در اداره کل غرب تهران بزرگ خبر داد و گفت: پس از ارائه طرح صدور دفاتر درمانی؛ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به لحاظ امکانات نرم‌افزاری، سرعت بالای تهیه دفاتر درمانی، عدم حضور مخاطب، عدم ارسال مدارک و دسترسی آسان به منابع اطلاعات، کسب صدور دفاتر را تایید و دستور صدور این طرح را در تهران و کلیه استان‌ها صادر نمود.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha