زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 11:11 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۵ ساعت 18:27    تعداد بازدید: 429    کد مطلب: 62601

معاون علمی و فن آوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان:
برای ارائه خدمات سازمان تامین اجتماعی در محیط کسب و کار جدید آماده همکاری هستیم / سازمان تامین اجتماعی در صف مقدم خدمت گذاری به مردم است
معاون علمی و فن آوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در صف مقدم خدمت گذاری به مردم است، گفت: در معاونت علمی ریاست جمهوری آماده همکاری هستیم تا بخشی از خدمات سازمان تامین اجتماعی در محیط کسب و کار جدید ارائه و باری از دوش این سازمان برداشته شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سورنا ستاری در جلسه با دکتر نوربخش مدیرعامل این سازمان افزود: اتفاقات خوبی در فضای آی تی کشور رخ داده است. یکی از مشکلات ما در اقتصاد دانش بنیان محیط کسب و کار است و رتبه کشور از ۱۲۰ به ۶۵ رسیده است.

وی با بیان اینکه در شاخص های علمی و فن آوری و نیروی انسانی فوق العاده هستیم اما محیط کسب و کار نیاز دارد که بهبود یابد، اظهار داشت: محیط کسب و کار برای شرکتهای دانش بنیان ۶ پایه دارد.تامین اجتماعی از پایه های بهبود محیط کسب و کار است .

دکتر ستاری با اشاره به اینکه فن آوری محیط مناسب می خواهد نه پول،تصریح کرد: محیط کسب و کار ومنابع بخش خصوصی نوآوری ایجاد می کند .

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: اتفاق خوبی در سازمان تامین اجتماعی روی داده  وآن اعتماد به استارت آپ ها است.

وی با بیان اینکه پایه ششم محیط کسب و کار برای شرکت های دانش بنیان، توافق نامه ای است که با سازمان تامین اجتماعی در بحث بیمه استارت آپها داریم، گفت: این سازمان نیز در حمایت از استارت آپ ها مانند بسیاری از دستگاهها همکاری می کند.

دکتر ستاری گفت: در تامین اجتماعی خدمات متعددی ارائه می شود و می توان  ارائه خدمات را طوری طراحی کنیم که مردم از این خدمات استقبال کنند. در شعب تامین اجتماعی نیز این تحول قابل انجام است و خدمات در یک باجه قابل ارائه است.

رئیس بنیاد نخبگان با اشاره به اینکه توافق نامه امروز برای ما بسیار مهم است، افزود: جوانانی که امروز با این توافق نامه با این سازمان همکاری می کنند، کارآفرینان اصلی و بزرگ آینده این کشور هستند و این جوانان در آینده بازار را در اختیار خواهند گرفت.

وی گفت: تامین اجتماعی برای بیمه این جوانان همکاری می کند و این موضوع برای ما یک غنیمت بزرگ است و از این رو از دکتر نوربخش مدیرعامل و همکاران وی به خاطر حمایت از کارآفرینان و شاغلان کسب و کارهای نوین تشکر می کنم.

 

دفترچه های تأمین اجتماعی رئیس جمهور و معاون علمی و فن آوری ریاست جمهوری به صورت غیر حضوری صادر و با پیک ارسال شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این جلسه دفترچه بیمه تأمین اجتماعی رئیس جمهور و همچنین دفترچه بیمه افتخاری تأمین اجتماعی دکتر ستاری که با بهره برداری از سامانه جدید درخواست غیرحضوری صادر و بوسیله پیک ارسال شده است، توسط دکتر نوربخش به دکتر ستاری تقدیم شد.

همچنین در پایان این جلسه از کتاب های بررسی تحولات نظام رفاه اجتماعی در ایران، اصول علم اکچوئریال و تأمین مالی حمایت های اجتماعی رونمایی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


گزارش تصویری بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از سازمان تامین اجتماعی

ویدیو امضای دو تفاهم نامه همکاری میان سازمان تأمین اجتماعی و معاونت فناوری رئیس جمهور ارائه خدمات ویژه بیمه ای و سلامت به کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات - شبکه خبر

ویدیو توضیحات دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درخصوص امضاء تفاهم نامه های سازمان با مرکز علمی و فن آوری ریاست جمهوری

ویدیو توضیحات دکتر ستاری معاون علمی و فن آوری رییس جمهور درخصوص نقش سازمان در ایجاد محیط جدید کسب و کارهای دانش بنیان


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha