زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير ساعت 19:37 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۴ ساعت 19:36    تعداد بازدید: 412    کد مطلب: 62533

در هفته تامین اجتماعی ؛
اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی شهریار و اسلامشهرافتتاح شد
اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی شهریار و اسلامشهر در آستانه روز تامین اجتماعی(25 تیر) و با حضور دکتر محمدعلی همتی عضو هیات مدیره و دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و جمعی از شرکای اجتماعی افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح این پروژه ها ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی گفت : این هفته فرصت مناسبی است تا مدیران سازمان تامین اجتماعی گزارش عملکردی از فعالیتهای انجام شده به بیمه شدگان و کارگران و کارفرمایان ارائه دهند .
دکتر محمدعلی همتی با اشاره به اینکه این گزارش ها به جامعه و بیمه شدگان شناخت بهتری ارائه می دهد، گفت : در واقع دسترسی آنها را نسبت به این خدمات آسان تر می کند .
وی با بیان اینکه بیش از نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند، یاد آور شد : این سازمان تامین اجتماعی دربخش های درمان و بیمه خدمات متنوعی ارائه می دهد .
دکتر همتی با اشاره به اینکه طی چهار سال گذشته خدمات خوبی در این سازمان انجام شده، اضافه کرد :  سازمان تامین اجتماعی دربخش درمان قدم های خوبی برداشته است .
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه در این سازمان در برنامه ریزی ها اهداف به طور دقیق مشخص شده است، خاطر نشان کرد : ارتقاء هتلینگ بیمارستانهای ملکی سازمان تامین اجتماعی از مهمترین برنامه های بخش درمان بوده است .
دکتر همتی به پیشرفتهای حوزه آی تی در این سازمان اشاره و تصریح کرد : در این حوزه 27 برنامه عملیاتی ایجاد و شروع شد که خوشبختانه تمامی این اقدامات درمسیر خدمت رسانی مطلوب و در خور شایسته بیمه شدگان صورت گرفته است .
وی با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی در یک برنامه عملیاتی نیاز مراکز درمانی ملکی این سازمان به آمبولانس ها را مرتفع کرده است  اذعان داشت : برنامه های این سازمان با هدف تکریم و رضایتمندی مخاطبان اجرا می شود.
علیرضا محجوب نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در این مراسم  با بیان اینکه دسترسی به خدمات موضوع مهمی است، گفت: به زودی با موضوع کهنسالی رو به رو خواهیم شد که نیاز به دریافت خدمات درمانی بالاتر می رود.
محجوب با اشاره به اینکه نحوه دسترسی مهمترین موضوعی است که نه فقط دربیمارستان امام رضا(ع)  بلکه باید در کلیه حوزه ها به آن توجه شود، افزود : اکنون کشور باید منتظر افزایش 15درصد جمعیت کهنسال باشد .
وی به متوسط عمر و امید به زندگی اشاره و تصریح کرد : امید به زندگی  نسبت به  50 سال پیش افزایش پیدا کرده به همین دلیل باید مراکز درمانی به عنوان مهمترین خدمات درمانی در دسترس عموم مردم باشد.
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران در این مراسم ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی به کلیه بیمه شدگان با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در بیمارستان  اسلامشهر نمادی از اقدامات صورت گرفته در سطح بیمارستان های این سازمان در کل کشور است، گفت : بیمارستان های شهریار و امام رضا(ع) اسلامشهر در بخش های هتلینگ و تجهیزات پزشکی ارتقاء پیدا کرده است .
دکتر بابک عدلی با بیان اینکه اورژانس جدید بیمارستان شهریار دارای 25 تخت است ، گفت: با ارتقای محیط درمانی اقدامات درمانی بیمار به شکل مناسبتری انجام و از ارجاع بیمار به مراکز درمانی دیگر نیز جلوگیری می شود.
وی به تجهیزات پزشکی بسیار مناسب و پیشرفته  که در طول این مدت برای ارئه خدمات مطلوب به بیماران اضافه شده است، اشاره کرد و  یاد آور شد : سازمان تامین اجتماعی سعی کرده تا در شهرستانهای شهریار ، شهر قدس، اسلامشهر و ورامین اقدامات توسعه ای مطلوبی را انجام دهد .
علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی نیز در این مراسم هفته تامین اجتماعی را  به همه کارگران ، بازنشستگان و کافرمایان تبریک گفت و بیان داشت : 30 درصد درمان کل کشور در استان تهران قرار دارد .
بیات تصریح کرد:  بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع ) اسلامشهردر منطقه کم برخوردار و کارگر نشین در حال ارائه خدمات درمانی مطلوب و موثر است  .


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha