زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير ساعت 08:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۴ ساعت 17:43    تعداد بازدید: 182    کد مطلب: 62528

استاندار در جمع مدیران تامین اجتماعی هرمزگان مطرح کرد؛
مشتری مداری باعث توسعه همه‌جانبه خدمات عمومی می شود
استاندار هرمزگان در نشست مشترک با مدیران تأمین اجتماعی این استان بر لزوم توجه دستگاه ها به شعار مشتری مداری به منظور توسعه همه‌جانبه خدمات عمومی تأکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، فریدون همتی در این نشست اظهار داشت:  نزدیک به ٥٤ درصد از جمعیت استان هرمزگان از خدمات سازمان تأمین اجتماعی بهره می‌برند که نسبت به میانگین کشوری آمار بالایی است.
وی بابیان اینکه با اشاره به اهمیت مشتری مداری گفت: اگر این شعار در سطح جامعه ساری و جاری شود سبب جلب رضایت عمومی و ارائه بهترین خدمات و تکریم بهتر مراجعه‌کنندگان خواهیم بود.
همتی خاطرنشان کرد: اگر همه برای تحقق این شعار تلاش کنیم و در پی ارائه خدمت بی‌منت باشیم به‌طور حتم سبب توسعه همه‌جانبه خدمات عمومی خواهیم بود.
استاندار هرمزگان اضافه کرد: عملی کردن این مهم تنها با شعار حل نمی‌شود بلکه نیازمند اجرای آن به‌درستی است و برای ساختن یک جامعه مطلوب باید خودمان در خلقش نقشمان را به‌خوبی ایفا کنیم.
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان نیز در این نشست با تشریح عملکرد یکسال گذشته این سازمان بیمه گر در استان گفت: ٥٤ درصد جمعیت استان زیرپوشش خدمات تامین اجتماعی هستند.
سید فاضل حیدری بلوکی افزود: ٣٧ واحد اجرایی اصلی و اقماری در استان بیش از ١٨ نوع خدمت را به بیمه شدگان ارائه می‌دهند.٢٦ هزار کارگاه در استان حق بیمه پرداخت می‌کنند.
لازم به ذکر است، همزمان با ششمین روز از هفته تامین اجتماعی، با حضور "فریدون همتی" استاندار، "احمد مرادی" رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس و سایر مدیران استانی، تجهیزات رادیولوژی دیجیتال، OPG و ماموگرافی و همچنین چهار اتاق ایزوله در بخش‌های بستری بیمارستان خلیج‌فارس به بهره‌برداری رسید.
استاندار هرمزگان و رییس مجمع نمایندگان استان با همراهی مدیرکل تامین اجتماعی و مدیریت درمان استان از بخش های مختلف بیمارستان خلیج فارس بازدید و با اهداء شاخه گل، از تعدادی از بیماران بستری عیادت و دلجویی کردند. 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha