زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير ساعت 11:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۴ ساعت 11:46    تعداد بازدید: 171    کد مطلب: 62474

استاندار لرستان:
تأمین اجتماعی به زندگی و معیشت مردم گره خورده است
استاندار لرستان گفت: سازمان تأمین اجتماعی مجموعه بسیار مهم و تأثیرگذاری است که به زندگی و معیشت مردم گره خورده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر موسی خادمی در دیدار با مدیران کل و درمان تأمین اجتماعی استان لرستان که به مناسبت هفته تأمین اجتماعی صورت گرفت با اشاره به جایگاه مهم و تبیین چگونگی تأثیر پذیری و تأثیر گذاری این سازمان در شرایط اقتصادی کشور افزود: تأمین اجتماعی در زمره وظایف و رسالتهای مهم دولتهاست و برخورداری از خدمات متنوع سازمان تأمین اجتماعی حق طبیعی آحاد مردم جامعه است.
استاندار لرستان گفت: تأمین اجتماعی به عنوان یکی از ارکان مهم نظام ضمن ارائه خدمات با برقراری تعامل مناسب با صاحبان تولید و صنعت نقش تسهیل گری را ایفاء کرده است و در حمایت از تولید ملی رسالت خطیری را برعهده دارد.
دکتر علی جهانی مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان نیز در این دیدار گفت: بیش از 750هزار نفر از جمعیت این استان زیر چتر حمایتی تأمین اجتماعی قرار دارند و از خدمات بیمه ای و درمانی این سازمان بهره مند هستند.
دکتر جهانی با بیان اینکه 20هزار کارگاه در استان لرستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای تقویت تولید ملی همه راهبردها، مساعدت ها و تسهیلات خود را در جهت حذف موانع تولید و رشد و شکوفایی کارگاهها به کار می گیریم.
دکتر امین بهاروند مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان نیز در این دیدار از افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم به ارزش 300میلیارد ریال در سطح این استان خبر داد و گفت: MRI و سنگ شکن بیمارستان خرم آباد، ساختمان درمانگاه شعبه ازنا، اورژانس بیمارستان نرگس دورود و اورژانس بیمارستان کوثر بروجرد در هفته تأمین اجتماعی به بهره برداری خواهند رسید.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha