زمان انتشار: ۱۳۹۷ جمعه ۲۲ تير ساعت 20:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۳ ساعت 07:50    تعداد بازدید: 259    کد مطلب: 62266

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران:
بیش از ۶ هزار عمل جراحی در بیمارستان تامین اجتماعی ورامین انجام شد
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته ورامین گفت : به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به مردم این استان ، 2 مرکز درمانی تخصصی تأمین اجتماعی در استان تهران احداث می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر بابک عدلی اظهار داشت: استان تهران به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای اقتصادی ، از تعداد زیادی بیمه شده تأمین اجتماعی برخوردار است که این افراد به خدمات تخصصی درمانی نیاز دارند و مراکز موجود جوابگوی نیاز این افراد نیست.

وی افزود : سازمان تأمین اجتماعی به منظور ارتقا سطح خدمت رسانی به مردم ، احداث بیمارستان 500 تختخوابی شهید فیاض بخش در جنوب غرب تهران به عنوان یکی از مراکز مهم این سازمان را در دستور کار خود قرار داده که با افتتاح این پروژه فوق تخصصی ، بخش اعظمی از بیمه شدگان خدمات درمانی دریافت می کند.
دکتر عدلی با اشاره به زمان افتتاح این بیمارستان در نیمه دوم سال 98 تصریح کرد: علاوه بر این ، احداث بیمارستان زنان هدایت در دستور کار قرار دارد که این بیمارستان یکصد تختخوابی یکی از مراکز ارجاع زنان خواهد بود.
وی با اشاره به به خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان ورامین گفت : شهرستان ورامین ، از تعداد زیادی بیمه شده تأمین اجتماعی برخوردار است که درمان سرپایی بیماران بیمه شده ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران افزود: در حال حاضر بیمارستان تأمین اجتماعی 15 خرداد ورامین تلاش دارد تا با ارائه خدمات تخصصی به بیمه شدگان ، مشکلات درمانی آنان را برطرف کند و در این مسیر با همکاری مستقیم با دانشگاه علوم پزشکی، سازمان انتقال خون به منظور ایجاد بانک خون و اجرای پروژه هتلینگ بیمارستان خدمات بهتری را به مردم ارائه کرده است.
دکتر عدلی با اشاره به این که بیمارستان تامین اجتماعی 15 خرداد ورامین 160 تخت بیمارستانی فعال دارد ، اظهارداشت : سال گذشته 6 هزار و 200 عمل جراحی در بیمارستان انجام شده و 12 هزار و 700 نفر در این بیمارستان بستری شده اند، 195 هزار ویزیت توسط پزشکان عمومی و 125 هزار ویزیت توسط پزشکان متخصص انجام شده است.
مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران افزود : بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی شرکای این سازمان هستند ، در کانون های بازنشستگی و کارفرمایی سعی داریم انتقادات بیمه شدگان را دریافت کرده و در پیشبرد اهداف سازمان از آن ها استفاده کنیم.

امام جمعه موقت ورامین در نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: هفته سازمان تأمین اجتماعی را به کارکنان این سازمان تبریک عرض می‌کنم و از مسؤولان سازمان تأمین اجتماعی می‌خواهیم که توجه بیشتری به بیمارستان شهدای 15خرداد ورامین داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی خاطرنشان کرد: به علت مراجعه بیش‌ازاندازه به بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین این بیمارستان ازنظر پزشک و چارت درمانی کمبود دارد از مدیرکل درمان تامین اجتماعی تهران تقاضا داریم که در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha