زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 09:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۰ ساعت 23:16    تعداد بازدید: 204    کد مطلب: 62176

نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی:
برنامه های الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی نوعی جهاد عظیم است
همزمان با هفته تامین اجتماعی، نشست مشترک مدیران کل و درمان تامین اجتماعی قزوین با نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، روح الله بابائی صالح نماینده بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: سازمان تامین اجتماعی یک نهاد درآمد هزینه ای است و اگر در وصولی ها دچار چالش گردد مشکل بزرگی ایجاد می شود.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تبریک ایام هفته تامین اجتماعی به جمعیت ٦١ درصدی تحت پوشش استان قزوین از اقدامات اجرائی الکترونیک این سازمان تقدیر کرد و گفت:برنامه های آی تی صورت پذیرفته در تامین اجتماعی نوعی جهاد عظیم است.

وی افزود : مجلس ودولت باید از این سازمان بزرگ که بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد حمایت کنند تا دچار بحران نشود. 

مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین نیز در این نشست، از اخذ مجوز کارگزاری در محدوده این شهرستان خبر داد و گفت: با اقدامات الکترونیکی سازمان و با توجه به تاکیدات مدیریت ارشد در سر فصل اقدامات اجرائی، بیش از صد در صد بازرسی استان به ویژه در شهرستان بوئین زهرا با پراکندگی های گسترده آن در مسیر رضایت مخاطبین، الکترونیکی انجام می شود و اجرای قانون بخشودگی جرائم، دریافت بیش از ٩٥ درصد از لیست ها بصورت اینترنتی، مشوق  بیمه ای کارفرمایان، حسابرسی یکساله از دفاتر قانونی، بهره مندی از حداکثر توان تولیدی  و... از اقدامات تامین اجتماعی در مسیر حمایت از فضای کسب و کار داخلی است.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha