زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 08:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲۰ ساعت 22:22    تعداد بازدید: 184    کد مطلب: 62174

دیدار مدیران کل و درمان تامین اجتماعی کرمانشاه با نماینده مجلس
به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی ،نشست مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه بانماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و روسای کانونهای بازنشستگان همکار و غیر همکار این استان برگزار شد .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در ابتدای نشست مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به بیان عملکر حوزه کاری خود در بخش های بیمه ای ودرمان پرداختند و ضمن بیان دغدغه ها و چالش های موجود، عنایت و توجه ویژه مسئولان عالیرتبه نظام ،خصوصا نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را به حوزه تامین اجتماعی خواستار شدند.

مهندس احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در محلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تاکید بر پیگیری مصوبات حوزه تامین اجتماعی  و مساعدت در حل مشکلات سازمان ،اظهار امیدواری کرد که همیشه با همدلی و در کنار هم در خدمت مردم و  تحقق مطالبات آنان باشیم.

همچنین، مدیران کل و درمان تامین اجتماعی کرمانشاه به همراه مهندس احمد صفری نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از شعبه ۳ کرمانشاه بازدید و استقرار میز خدمت در این واحد را ارزیابی کردند.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha