زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير ساعت 09:55 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۹ ساعت 09:55    تعداد بازدید: 178    کد مطلب: 61982

بازدید نماینده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامی از شعبه تامین اجتماعی سیرجان
نماینده سیرجان وبردسیر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته تامین اجتماعی از روند استقرارمیز خدمت در شعبه تامین اجتماعی سیرجان بازدید و با کارکنان و بیمه شدگان گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شهباز حسن پور در جریان این بازدید گفت: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه گر کشور است که بیش از 50درصد جمعیت کشور تحت پوشش این سازمان هستند و سهم استان کرمان از پوشش بیمه ای 44درصد و سهم شهرستان سیرجان 65 درصد است که نشان از پوشش بیمه ای مناسب شهرستان دارد.
وی همچنین از مدیران و کارکنان تامین اجتماعی در استان کرمان به علت اینکه در ایجاد رضایت مندی و پاسخگویی مناسب به مردم کوشا هستند قدردانی و برای همه همکاران آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه رییس شعبه تامین اجتماعی سیرجان نیز گزارشی از عملکرد شعبه ارائه کرد و گفت: به بیش از 70هزار بیمه شده اصلی و 11 هزار بازنشسته و مستمری بگیر و از کار افتاده توسط این شعبه خدمت ارائه و ماهانه 20 هزار میلیارد تومان توسط شعبه مادر و سه شعبه اقماری پرداخت می شود.
مشتاق پورحاجبی همچنین از افتتاح شعبه اقماری زیدآباد و الحاق شعبه اقماری پاریز به شعبه تامین اجتماعی سیرجان جهت ارایه خدمان بهتر در هفته تامین اجتماعی که با پیگیری های استان و شعبه سیرجان انجام شده بود خبر داد.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha