• ۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير
  • اِجُّمعَة ٧ ذو القعده ١٤٣٩
  • Friday, July 20, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۸ تير ساعت 09:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۷ ساعت 23:38 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 61930

دیدار مدیر کل تامین اجتماعی یزد با نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

در آستانه هفته تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان یزدبا نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیر کل تامین اجتماعی یزد با نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در ابتدای این دیدار دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض خدا قوت به تمامی خادمان ملت از جمله کارکنان مجموعه تامین اجتماعی  از یکایک مدیران ، مسئولین وکارکنان تامین اجتماعی استان یزد به علت ارائه خدمات مطلوب به مردم و افراد تحت پوشش سازمان تقدیر وتشکر به عمل آورد.
وی با برشمردن پتانسیلها ونقاط قوت استان یزد با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و صنعتی بودن استان بر نقش عظیم سازمان تامین اجتماعی در توسعه این استان تاکید کرد .
دکتر تابش افزود:  با توجه به این خصائص وشاخصهای ممتاز استان، می طلبد تا مسئولین سازمان تامین اجتماعی سرمایه گذاری در این استان را در برنامه های خود قرار داده و بر ضرورت آغاز و گسترش فعالیت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در استان یزد اشاره کرد.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ، با بررسی آمار بیمه شدگان ومستمری بگیران در استان یزد وضریب پوششی ٧٧ درصدی در سطح استان ارائه خدمات مطلوب به این قشر از افراد جامعه را وظیفه ای شرعی وقانونی دانست .
وی گفت:  تاکنون بر اساس گزارشهای واصله و به واسطه همت وتلاش مدیریت استان و همراهی بی نظیر کارکنان تامین اجتماعی استان یزد شاهد رضایت حداکثری مردم هستیم که امیدواریم روز به روز شاهد ارتقاء آن نیز باشیم.
در ابتدای این دیدار محمد صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد، تعامل با نمایندگان مجلس و دولت و سایر شرکای اجتماعی را از اولویت امور در استان برشمرد و از توجه نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به مقوله تامین اجتماعی سپاسگزاری کرد.
صابری با برشمردن خدمات صورت گرفته اخیر همچون ارتقاءIT سازمان ، آغاز وشروع طرح پرونده الکترونیکی بیمه شدگان ،افزایش تعداد کارگزاریهای استان از دو کارگزاری در سال گذشته به ٥ کارگزاری (شعب ٤ یزد، میبد واردکان )در راستای خدمات مطلوبتر به مخاطبان ،ودرآینده بسیار نزدیک حذف دفترچه های درمانی و ارائه کارت هوشمند به بیمه شدگان ومستمری بگیران را از اقدامات مهم در جهت حفظ و صیانت از حقوق شهروندی دانست .
وی با اشاره به نامگذاری سال ١٣٩٧ به سال "حمایت از کالای ایرانی " که از طرف مقام معظم رهبری مزین گردیده است، گفت: با گسترش تعاملات بیش از پیش با مجامع کارگری وکارفرمایی و در راستای حفظ وایجاد اشتغال در جامعه آمادگی داریم در تمامی عرصه ها ودر کنار آحاد مردم و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تحقق حداکثری شعار سال گام برداریم .

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۸ تير ساعت 09:00 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 61930
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0883 sec