زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۷ تير ساعت 10:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۷ ساعت 10:15    تعداد بازدید: 240    کد مطلب: 61845

در راستای ارتقای کیفیت خدمات گام بر می داریم
دکتر جمال الدین نیکنامی، مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی


 مدیریت درمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی در راستای ارتقای کیفیت خدمات؛ با راه اندازی دستگاه های دیجیتال و با کیفیت و همچنین بهره برداری از بخش های مختلفی چون ماموگرافی و تجهیز بخشهای مختلف مراکز تابعه گام های موثری برداشته است.
ارتقای هتلینگ و راه اندازی سیستم پکس و اخذ رتبه درجه یک اعتبار بخشی در بیمارستانهای استاد عالی نسب و 29 بهمن از جمله موفقیتهای شایان ذکر است.
در همین راستا موفق به افزایش ساعات فعالیت درمانگاه های اهر، شبستر و سراب از تک شیفته به دو شیفت صبح و عصر و  راه اندازی زایمان بی درد شبانه روزی بیمارستان 29 بهمن شده ایم و با حذف دفترچه در مراکز ملکی و نوبت دهی اینترنتی؛ مسیر ارائۀ خدمات را هموار نموده اییم.
همچنین در بستر توسعه کمّی با شروع عملیات احداث درمانگاه های شهرستانی از جمله هشترود، عجب شیر و ملکان اقدامات اساسی صورت گرفته است.
از جمله اساسی ترین اهداف در راستای ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیمه شدگان شمالغرب کشور، احداث بیمارستان 327 تختخوابی در شهرک خاوران است که با توجه به انجام مقدمات و رایزنی های استانی و سازمانی، امیدواریم با تشریک مساعی مدیران ارشد سازمان، نمایندگان محترم مجلس و مسئولان استانی، این امر به زودی به اجرا درآید.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha