• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت 21:49 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۱ ساعت 07:55 | تعداد بازدید: 379 | کد مطلب: 61565
در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان؛

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد

دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر نوربخش در جریان این بازدید، ضمن بررسی اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان و ثبت درخواست کارفرمایان، با تعدادی از کارفرمایان گفتگو کرد و نظرات آنها را در خصوص اجرای این قانون جویا شد.

در جریان این بازدید که محمد حسن زدا معاون بیمه ای، دکتر عبدالله میراکبری مدیرکل دفتر مدیرعامل و علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی کرمان نیز حضور داشتند، دکتر نوربخش در گفتگو با کارکنان شعبه یک کرمان، از ارایه خدمات  آنها به کارفرمایان در طول اجرای این قانون قدردانی کرد.

قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب به منظور کمک به کارگاههای دارای بدهی از سوی سازمان تامین اجتماعی به مدت دو ماه از دهم اردیبهشت تا دهم تیر اجرا شد و امروز شعب تامین اجتماعی تا ساعت ۲۰ به درخواست های کارفرمایان در مورد بهره مندی از مزایای این قانون رسیدگی کردند.

گفتنی است، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به همراه هیات همراه در سفری دو روزه به استان کرمان، ضمن بازدید از مراکز بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی این استان، ارتقای خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران کرمانی را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت 21:49 | تعداد بازدید: 379 | کد مطلب: 61565
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1035 sec