زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت 21:49 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۱ ساعت 07:55    تعداد بازدید: 496    کد مطلب: 61565

در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان؛
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد
دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر نوربخش در جریان این بازدید، ضمن بررسی اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان و ثبت درخواست کارفرمایان، با تعدادی از کارفرمایان گفتگو کرد و نظرات آنها را در خصوص اجرای این قانون جویا شد.

در جریان این بازدید که محمد حسن زدا معاون بیمه ای، دکتر عبدالله میراکبری مدیرکل دفتر مدیرعامل و علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی کرمان نیز حضور داشتند، دکتر نوربخش در گفتگو با کارکنان شعبه یک کرمان، از ارایه خدمات  آنها به کارفرمایان در طول اجرای این قانون قدردانی کرد.

قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب به منظور کمک به کارگاههای دارای بدهی از سوی سازمان تامین اجتماعی به مدت دو ماه از دهم اردیبهشت تا دهم تیر اجرا شد و امروز شعب تامین اجتماعی تا ساعت ۲۰ به درخواست های کارفرمایان در مورد بهره مندی از مزایای این قانون رسیدگی کردند.

گفتنی است، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به همراه هیات همراه در سفری دو روزه به استان کرمان، ضمن بازدید از مراکز بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی این استان، ارتقای خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران کرمانی را نیز مورد بررسی قرار می دهند.


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 2/2129 sec