زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت 10:45 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۱۰ ساعت 10:45    تعداد بازدید: 162    کد مطلب: 61528

استاندار کهگیلویه و بویراحمد :
بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان فضای مناسبی را برای رشد تولید فراهم می کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد : بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب فصای مناسبی را برای کارفرمایان به منظور افزایش تولید فراهم می کند .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمد احمدی در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد ، بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را اقدامی ارزشمند از سوی سازمان تامین اجتماعی در سال حمایت از کالای ایرانی بیان کرد و افزود : این اقدام در شرایط رکود و نوسان های حاکم بر اقتصاد و فضای کسب و کار ، به کارفرمایان کمک می کند و از نگرانی آنان بابت انباشت بدهی های بیمه ای می کاهد .
  وی تعامل سازمان تامین اجتماعی با دستگاه های اجرایی و کارفرمایان بخش های خصوصی و دولتی را به نفع این سازمان و کارفرمایان دانست و خواستار افزایش این تعاملات و همکاری ها شد .
در این دیدار ، عباس نورمحمدی مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از خدمات و فعالیت های این سازمان ارایه کرد و اظهار داشت : ماهانه بیش از 270 میلیارد ریال بابت تعهدات کوتاه و بلند مدت و خدمات درمانی برای بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی این استان هزینه می شود .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha