• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير ساعت 12:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۲ ساعت 12:25 | تعداد بازدید: 254 | کد مطلب: 61198
نماینده ولی فقیه در استان لرستان:

بخشودگی جرایم کارفرمایان رویکرد اساسی در حمایت از تولید ملی است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: بخشودگی جرایم کارفرمایان یک حرکت و رویکرد اساسی در حمایت از تولید ملی از سوی سازمان تأمین اجتماعی است.
بخشودگی جرایم کارفرمایان رویکرد اساسی در حمایت از تولید ملی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حضرت آیت الله میرعمادی در دیدار با نصرالله بازوند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و علی جهانی مدیر کل تأمین اجتماعی استان لرستان با اشاره به اهمیت و ضرورت حمایت و پشتیبانی از برنامه ها و سیاستهای تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی با اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان کمک شایان و قابل توجهی به صاحبان صنعت و تولید و رونق کسب و کار می کند.
مهندس نصرالله بازوند معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این دیدار به جایگاه و نقش حوزه تعاون و کار در جامعه پرداخت و گفت: این حوزه به لحاظ رسالتهای خطیر و مؤثری که دارد نقش زیادی در برقراری رفاه، و عدالت اجتماعی در جامعه و بویژه شکوفایی کار و تولید و اقتصاد کشور دارد لذا می طلبد تا با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اتخاذ تدابیر مناسب و هماهنگی و همدلی مدیران زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی و مؤلفه های آن فراهم کنند.
دکتر علی جهانی مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان نیز به حجم خدمات و جامعه تحت پوشش این سازمان اشاره کرد و گفت: بیش از 220هزار نفر بیمه شده اصلی در این استان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار دارند که با احتساب عائله تحت تکفل آنان، بیش از 40 درصد جمعیت استان لرستان زیر چتر حمایتی سازمان تأمین اجتماعی هستند.
دکتر جهانی همچنین افزود: ماهانه 70میلیارد تومان به مستمری بگیران تامین اجماعی این استان اعم از بازنشسته ، بازمانده و از کار افتاده کلی مستمری از سوی سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير ساعت 12:26 | تعداد بازدید: 254 | کد مطلب: 61198
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1156 sec