زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ خرداد ساعت 13:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۲۸ ساعت 08:16    تعداد بازدید: 930    کد مطلب: 60977

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل تامین اجتماعی لرستان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر کل تامین اجتماعی لرستان با حضور معاون استاندار و معاونان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،عبدالرحمن تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در آئین تکریم و معارفه مدیران تأمین اجتماعی لرستان اظهار داشت: تأمین اجتماعی امروز توانسته به‌عنوان یک سازمان درخور در جایگاه ارزشمند خدمت گذاری اقدام کند و در دولت تدبیر توانسته بر روی ریل اصلی خدمت گذاری باشد و به‌ دور از حاشیه و تنها با راهکار اساسی که توسط مقام معظم رهبری تدوین‌شده در عرصه کارآمدی در راستای خدمت گذاری به جامعه تلاش کند.

وی افزود: امسال بودجه تأمین اجتماعی  96 هزار میلیارد تومان است که توسط هیئت‌امنای این سازمان مصوب شده است.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد: با راهبرد توسعه اقداماتی در عرصه درمانی این سازمان انجام‌شده و در سال‌های اخیر سه درمانگاه در استان لرستان تجهیز و بهره‌برداری شد و دستگاه ام آر ای و سی‌تی‌اسکن و سنگ‌شکن برای توسعه درمان فراهم شد.

وی با اشاره به اینکه سه بیمارستان تامین اجتماعی در لرستان ارتقا داده شد و با بهترین استانداردها در خدمت بیماران آماده است، بیان کرد: راهبرد ما در عرصه بیمه‌ای این است که خدماتی آسان‌تر، شفاف‌تر، بهینه‌تر و به‌هنگام‌تر از گذشته در اختیار بیمه‌شدگان قرار گیرد و تلاش کردیم با استفاده از کاربرد، آی‌تی و نظام‌مند کردن خدمات تلاش کردیم تا خدماتی متناسب با استاندارد روز ارائه دهیم.

تاج‌الدین تصریح کرد: در عرصه ملی نیز به‌عنوان قطب تأثیرگذار حضور داریم و با تعامل و گفت‌وگو با عرصه‌های تصمیم‌ساز کشور و با عنایت دولت در بودجه سازمان تامین اجتماعی، یک ظرفیت عظیم در طول تاریخ این سازمان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در لرستان هرماه 70 میلیارد تومان پرداخت مستمری، 25 میلیارد تومان هزینه درمان و به‌طور میانگین هرماه 100 میلیارد تومان در تامین اجتماعی لرستان هزینه می‌شود. این سازمان به منابع نفتی و مالیاتی متکی نیست و  قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را به منظور کمک به تولید و تولید گران اجرا کردیم.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی بابیان اینکه تلاش کردیم تعامل را با جامعه کارفرمایی بیش از گذشته توسعه دهیم، گفت: جامعه کارفرمایی بازوی توانمند جامعه کارفرمایی است و طی این سال‌ها تلاش شده اگر کارفرمایی دچار مشکل شد به کمک او بشتابیم.

وی اظهار داشت: همچنین توصیه می‌شود مدیر کل تامین اجتماعی جدید لرستان از ظرفیت‌های مختلف این استان به نحو احسن و ارزشمندتر از گذشته استفاده کند تا بتوان شاهد توسعه و پیشرفت استان باشیم.

 معاون امور استانهای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: قریب به ٤٠ شاخص مهم در نظام ارزشیابی این سازمان وجود دارد که در کمتر سازمان یا دستگاهی این شاخصها اعمال می گردند.

مهندس قائم موهبتی افزود: خداوند امروز فرصتهای مدیریتی را در اختیار ما قرار داده تا به واسطه آن بتوانیم به عنوان خدمتگزار در خدمت مردم باشیم و ما باید قدردان این فرصتها باشیم.
وی افزود: خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی نماد توسعه یافتگی و توجه به مطالبات شرکای اجتماعی است و باید با اطلاع رسانی گسترده این خدمات برجسته را به اطلاع و آگاهی مردم برسانیم.
مهندس موهبتی با اشاره به رویکرد مهم دولت پیرامون اجرای میز خدمت در دستگاههای اداری گفت:خوشبختانه میز خدمت و ساختار نوین ارائه خدمات در سازمان تأمین اجتماعی در سنوات قبل اجراء شده بود ولی در راستای سیاستهای دولت از اول تیرماه به صورت جدی در استانها عملیاتی می شود.

وی افزود: جامعه کارگری و شرکای اجتماعی بازوهای توانمند سازمان تامین اجتماعی هستند و همواره به دنبال تقویت و توسعه تعاملات با این نهادهای تأثیرگذار هستیم. 

 

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان نیز در این مراسم گفت:نگاه ویژه ما در سازمان تامین اجتماعی خدمت گزاری است و به دنبال تغییر، تحول و توسعه در فعالیت های این مجموعه هستیم.
دکتر علی جهانی با بیان اینکه ایجاد تغییر و تحول ، زمینه ساز مسئولیت پذیری و تعهد می شود و این تعهد و مسئولیت پذیری نیز به نوبه خود زمینه ساز پویایی،بیداری و تحرک در سازمان می شود، اظهار کرد: تغییر و تحول باید زمینه ساز توسعه شود و در این راستا نیز تاکید ما بر خدمت رسانی، ارتقا کیفیت، پاسخگویی و تعالی سازمانی است.


وی  گفت: در اداره کل تامین اجتماعی استان لرستان از شاخص های سازمانی تبعیت می کنیم تا سازمان نقش پررنگ تری در جامعه مخاطب داشته باشد.
دکتر جهانی ادامه داد: به دنبال این هستیم که با توسعه پوشش بیمه ای در تمام عناصر جامعه نقش خود و البته خدمت گزاری در جامعه را تقویت کنیم. وظیفه ما خدمت رسانی به همه اعضای جامعه و طبقات اجتماعی است و شرکای ما نقش مهمی در سازمان و فعالیت های آن خواهند داشت.

 

 معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به تأثیرگذاری خدمات تامین اجتماعی به عنوان یکی از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی گفت: خدمات سازمان تدمین اجتماعی بسیار مهم و تأثیرگذار است و اگر در ارائه بهینه خدمات سازمان اختلال ایجاد شود جامعه و ارکان کشور با چالش جدی مواجه می شود.

امیری افزود:متاسفانه در سنوات گذشته برخی دخالتهای سیاسی، فرایند خدمت رسانی این سازمان را با مشکلات و چالشهای عدیده ای مواجه کرد ولی خوشبختانه با استقرار دولت تدبیر و امید و مدیریت نظام مند این سازمان, امید و امیدواری به آینده سازمان تامین اجتماعی در نزد شرکای اجتماعی حاصل شد. 

وی گفت: سازمان تأمین اجتماعی در سطح ملی خدمات ارزشمند و قابل قبولی را به آحاد جامعه به ویژه جامعه هدف خود عرضه می کند.

در پایان این مراسم از زحمات شهناز حمزه لوی در دوران تصدی مدیریت تأمین اجتماعی استان لرستان تجلیل و حکم انتصاب دکتر علی جهانی به عنوان مدیرکل جدید تأمین اجتماعی استان لرستان به وی اعطاء شد.

 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha