زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد ساعت 10:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۵ ساعت 10:16    تعداد بازدید: 334    کد مطلب: 60129

مدیر درمان تامین اجتماعی همدان خبر داد:
برگزاری کلاس‌های آموزش همگانی در بیمارستان تامین اجتماعی ملایر
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان از برگزاری کلاس‌های آموزش همگانی به بیماران و مراجعان در بیمارستان دکترغرضی ملایر خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترعلیرضا صفری با اشاره به آموزش‌های ارائه شده به بیماران در بیمارستان‌های تامین اجتماعی همدان اظهار کرد: در بیمارستان دکتر غرضی ملایر کلاس‌های آموزش همگانی برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: این آموزش‌ها در زمینه‌های مختلف نظیر؛ خودمراقبتی در بیماران دیابتی، فشار خون، سرطان، مراقبت از بیماران قلبی، داخلی و اطفال و مراقبت از زنان باردار توسط کارشناسان پرستاری و مامایی برگزار می‌شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی همدان با تاکید بر اینکه کلاس‌های آموزشی به صورت ماهانه  و مدون با برنامه ریزی قبلی، برگزار می‌شود، گفت: نحوه برگزاری این کلاس‌ها در معرض دید بیماران و مراجعین قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات درمانی به بیماران در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان همدان روند خوبی دارد، اظهار کرد: اورژانس بیمارستان آتیه با استانداردهای روز بازسازی شده تا بهترین خدمات به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه شود.
دکتر صفری همچنین با اشاره به کاشت ٣ هزار اصله درخت در فضای سبز بیمارستان تامین اجتماعی آتیه همدان، خاطرنشان کرد:‌ این بیمارستان در حوزه مدیریت سبز و رعایت استانداردهای محیط زیستی در خصوص پسماند و فاضلاب، اقدامات شاخصی انجام داده و به عنوان کاندیدای بیمارستان سبز انتخاب شده است.
وی به تفکیک‌ زباله‌های عفونی، غیرعفونی و شیمیایی اشاره کرد و افزود:‌ سه دستگاه بی‌خطرساز زباله در بیمارستان آتیه فعال است.
دکتر صفری با اشاره به فعال بودن دستگاه اتوکلاو در بیمارستان آتیه همدان، گفت: این اقدام در راستای اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت داخلی، حرکت بسیار ارزشمندی بوده است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha