• ۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير
  • اِلأَحَّد ١۰ شوال ١٤٣٩
  • Sunday, June 24, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد ساعت 09:19 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۳/۱ ساعت 09:19 | تعداد بازدید: 119 | کد مطلب: 59987

اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب درخوزستان

طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی در تمامی شعب این سازمان در استان خوزستان در حال اجرا است.
اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب درخوزستان

  به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،محمود یارعلیزاده مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان در کارگروه تخصصی کارشناسان واحدهای اجرایی اعلام کرد: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی در تمامی شعب این سازمان در استان خوزستان در حال اجرا است و کارفرمایان محترم می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند .
یارعلیزاده همچنین گفت: کارفرمایان واجد شرایط تا دهم تیر ماه سالجاری مهلت دارند تا درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی استان ارائه تا شعب نسبت به بررسی آنها اقدام  نمایند .
یارعلیزاده از کارفرمایان بعنوان شرکای اجتماعی سازمان نام برد و تصریح کرد: تمامی کارفرمایانی که به این سازمان بدهی دارند می توانند دلایل بحران خود را که منجر به عدم پرداخت حق بیمه به این سازمان شده و به تایید وزارت صنعت، معدن، بازرگانی و یا فرمانداری ها و استانداری ها رسیده است را به شعب تامین اجتماعی ارائه کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان بیان داشت : طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاههای معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است و بدهی های تا ٥ میلیارد ریال کارفرمایان توسط شعب تامین اجتماعی بررسی می شود و بدهی های تا ٢٠ میلیارد ریال به وسیله ستاد ادارات کل استان ها و بیش از ٢٠ میلیارد ریال توسط ستاد مرکزی این سازمان مورد بررسی قرار می گیرد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد ساعت 09:19 | تعداد بازدید: 119 | کد مطلب: 59987
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان** قابل توجه کارفرمایان محترم** طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا دهم تیر ماه 1397 در کلیه شعب سازمان تأمین اجتماعی قابل اجرا می باشد.
Page Generated in 1/0966 sec