شناسه خبر: 58924
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ ارديبهشت، ساعت 09:13
حمیت سازمانی در تامین اجتماعی با ارزش‌های والای بسیجی گره خورده و در اجرای طرح‌های ملی هرجا که عزم عمومی و همگرایی و روحیه بسیجی داشتیم، موفق عمل کرده‌ایم و این نشان از روحیه ایثارگری و تفکر انقلابی دارد.

ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در جمع ایثارگران غرب تهران سخن می‌گفت با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب افزود: جانبازان و ایثارگران پشتوانه محکمی برای مردم و انقلاب هستند و آسایش و آرامش امروز ما مدیون جانفشانی‌های دیروز این عزیزان است.
وی خطاب به ایثارگران گفت: شما عزیزانی که در عرصه‌هایی چون حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی  مشغول خدمت‌رسانی به آحاد مردم هستید، همانند گذشته در سنگر دیگری نقش‌آفرینی می‌کنید، عملکرد شما بزرگواران افتخارآمیز است.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ یکی از بارزترین رفتارهای سازمانی را روحیه ایثارگری دانست و افزود: رفتار و عملکرد ارزشی شما عزیزان سبب شد که ادبیات جدیدی در فرهنگ عمومی کشور باز شود و این عملکرد مثال‌زدنی نشات‌گرفته از مبانی دین اسلام و سیره اهل‌ بیت و فرهنگ اصیل ایرانی است که در سطح جامعه گسترش یافته است.
حیدری با اشاره به حماسه‌آفرینی و جانفشانی‌های ایثارگران گفت: تاریخ سرزمین ما همواره با سرنوشت مردان و زنان فداکاری که برای حفظ این سرزمین از جان و مال خود گذشتند، گره خورده است و هیچ گاه رشادت‌ها و فداکاری‌های جانبازان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران فراموش نخواهد شد. آنها نشانه بارزی از غیرت، شجاعت، فداکاری و پایمردی هستند و به وجود این عزیزان در سازمان تامین اجتماعی افتخار می‌کنیم.
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به عملکرد ٤ ساله اخیر سازمان تامین اجتماعی گفت: وجود شما ایثارگران مایه مباهات و برکت سازمان تامین اجتماعی است و در اقدامات کلان سازمان همچون پرونده الکترونیکی،   S.S.N، بازرسی الکترونیکی  و ... نام شما در کنار کارکنان خدوم می‌درخشد.

 

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha