• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 58893
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت، ساعت 14:33
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۲/۱۸
به مناسبت هفته کارگر ، از کارگران و بازنشستگان بستری در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس عیادت شد.

عیادت جمعی از مدیران ادارات زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از بیماران بیمارستان خلیج فارس در روز کارگر

خانم دکتر امیری با بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی تأمین اجتماعی به گفتگو پرداخت و از مشکلات و نیازهای بیمه شدگان آگاهی یافتند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان خلیج فارس  در روز سه شنبه 11 اردیبهشت 97 خانم دکتر امیری مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان و آقای حیدری بلوکی مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان به همراه هیئتی از مدیران ادارات مجموعه زیر مجموعه  وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در روز کارگر از بیماران کارگر بستری در این بیمارستان عیادت کردند و با اهدا گل از ایشان دلجویی و آرزوی سلامتی کردند.همچنین در این بازدید‌ از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به بیمه شدگان تأمین اجتماعی قرار گرفتند.

خانم دکتر امیری با بیماران و مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی تأمین اجتماعی به گفتگو پرداخت و از مشکلات و نیازهای بیمه شدگان آگاهی یافتند.

دکتر امیری همچنین با کارکنان بخش‌های مختلف بیمارستان گفتگو کرد و از تلاش ها و خدماتی که کادر اداری ودرمانی بیمارستان به بیماران خصوصأ کارگران بیمار ارائه می نمایند تقدیر نمود و گفت: ارائه خدمت به بیماران مصداق کامل عبادت می باشد.

در این بزرگداشت که به میزبانی ریاست بیمارستان خلیج فارس صورت گرفت  آقای پاکوهی مدیر بیمارستان آقای شعبانی رئیس شعبه سه تامین اجتماعی آقای برخورداری معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، خانم شاهی مدیر روابط کار ، خانم یوسف زاده رئیس اداره اجتماعی و خانم میرزایی مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان حضور داشتند

   

   

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha