زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۶ فروردين ساعت 09:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱/۲۶ ساعت 09:02    تعداد بازدید: 334    کد مطلب: 58001

پیام تبریک مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام
به مناسبت عید سعید مبعث
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام طی پیامی، فرا رسیدن ۲۷ رجب، سالروز بعثت حضرت رسول اکرم(ص) را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی  مدیریت درمان تامین اجتماعی  استان ایلام متن پیام دکتر  کریم لاله ماژین  به شرح زیر است:

 مبعث، سرآغاز تجلی انوار ملکوتی اسلام و آغازی بر پایان جهل و گمراهی و بت پرستی است. این روز، یادآور از خودگذشتگی نزدیکان و صحابه پرشور و فداکاری است که در رکاب پیامبر خود، سختی ها و ناملایمات بسیاری تحمل می کنند و از جان و مال خود می گذرند اما پا پس نمی کشند.

مبعث سرآغاز تکامل دین است و آنچه امروز در پی گذشت قرن ها از واقعه بزرگ ٢٧ ماه مبارک رجب، شاهد آن هستیم، بلوغ و تکامل دین مبین اسلام در پهنه گیتی است که انسان های آزاده جهان برای رهایی از ناملایمات و تکوین شخصیتی و معرفتی خود، به آن پناه آورده اند.

عید مبعث حادثه بزرگ تاریخ اسلام است، عید نزول قرآن که باعث ایجاد تحول و ایجاد تمدنی عظیم شد و سرنوشت دین اسلام را مشخص کرد. مبعث، بزرگترین و پر برکت‌ترین روز در تاریخ بشریت است چرا که بنیان خرافه پرستی، رذایل اخلاقی و جهل و نادانی با بعثت در هم شکست و پیامبر گرامی اسلام با الهام از  آیه‌های قرآن و با هجوم به باورهای جاهلیت، اندیشه خود را در تمام جهان توسعه داد و به سمت انقلابی بنیادین پیش برد. این‌جانب فرارسیدن بیست و هفتم رجب عید سعید مبعث آخرین پیام آور خدا و پیغمبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، را به همه مسلمانان و پیروان راستین نبوت تبریک عرض نموده، از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و سرافرازی روزافزون مسالت دارم.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha