• ۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
  • اِجُّمعَة ٢١ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Friday, August 23, 2019
کلیدواژه: 56991
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۳ اسفند، ساعت 16:00
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۲/۲۳
مراسم گرامیداشت روز شهید با حضور مسئولان، کارکنان و فرزندان معظم شاهد در بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع)؛ به مناسبت فرارسیدن 22اسفند روز شهید و به منظور تجلیل از خانواده های معظم شهدا، مراسمی با حضور دکتر اسمعیل زاده، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، دکتر سلطان زاده رئیس بیمارستان امام رضا(ع)، دکتر یادگاری مشاور مدیر درمان در امور ایثارگران استان، جمعی از مسئولین و فرزندان معظم شاهد در سالن سمینار این مرکز برگزار شد.

دکتر اسمعیل زاده مدیر درمان تامین اجتماعی در سخنانی از شهادت به عنوان یک یادگار ارزنده و آموزه ای گرانبها از مکتب اهل بیت(ع) دانست و بر فرهنگ شهادت و اهداف شهدای عزیز به عنوان سرلوحه زندگی فردی، اجتماعی و سیاسی دانست.

دکتر سلطان زاده رئیس بیمارستان امام رضا(ع) نیز در بیاناتی ضمن تبریک این روز خجسته گفت:"اگر تفکر و رفتار ما نیز همانند فرهنگ شهید و شهادت باشد آنگاه در تمامی مراحل زندگی به راحتی بر مشکلات فائق خواهیم آمد".

دکتر یادگاری مشاور مدیر درمان در امور ایثارگران استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت:"شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی، مملکت و ملت ما را تا ابد بیمه کرده اند و حال وظیفه ماست که اکنون از انقلاب اسلامی، ولایت و کشور عزیزمان در مقابل هجمه های دشمنان داخلی و خارجی دفاع کنیم".

در پایان این مراسم ضمن بررسی و رسیدگی به مشکلات تعدادی از فرزندان شاهد شاغل در بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه لوح تقدیر بهمراه هدایای ارزنده ای اهدا شد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha