• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 55323
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ بهمن، ساعت 23:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۱۹
مدیر درمان آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر

وظیفه ما در قبال انقلاب، انتقال جانفشانی های شهدای گرانقدر به نسل دوم و سوم انقلاب می باشد

مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان و جمعی از معاونین، مسئولین و کارکنان در محل آمفی تئاتر بیمارستان برگزار شد.

در این مراسم دکتر جمال الدین نیکنامی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با اشاره به ایام ا... دهه فجر و ایام فاطمیه گفت: این تقارن فرصتی است برای بیان فضایل معنوی حضرت زهرا (س) و آرمان های رهبر کبیر انقلاب که از سلالۀ پاک و مطهرآن شجرۀ طیبه می باشد.

وی افزود: وظیفه ما در قبال انقلاب؛ انتقال رشادتهای ملت غیور مخصوصا جانفشانی های شهدای گرانقدر به نسل دوم و سوم انقلاب می باشد؛ جوانان ما باید بدانند که این انقلاب با خون هزاران شهید وارسته و با رهبری پرچمدار عالم تشیّع آن هم در مقابل بدخواهان داخلی و استکبار جهانی به ثمر نشسته است.

دکتر نیکنامی با تأسی از دعای "اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا" استقبال ملت ایران در سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و همچنین اعتراف رسانه های بیگانه به تشییع ده میلیونی پیکر آن بزرگوار را عاقبت به خیری دانسته و اذعان نمود محمدرضا پهلوی که قریب به ٤ دهه در این مملکت مستبدانه حکومت کرده بود؛ همانگونه که با ذلت از ایران رفت همانطور هم به درک واصل گردید.

مدیر درمان استان دسیسه های ایادی غرب و شیطان بزرگ را از همان بدو پیروزی انقلاب تا به امروز اعم از کودتا، جنگ تحمیلی، تحریم ها و پرورش گروه های تروریستی را نقش برآب ارزیابی نموده؛ متذکر گردید با رهبری عالمانه و حکیمانۀ مقام معظم رهبری و پایداری مردم عزیز روز به روز بر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده می شود.

در پایان این مراسم از تیم درمانی اعزامی به سرپل ذهاب جهت امداد رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه تجلیل بعمل آمد.

 

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha