زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ بهمن ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ ساعت 18:18    تعداد بازدید: 267    کد مطلب: 54659

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی:
قانون گرایی از اصول سازمان تامین اجتماعی است
جلسه با قضات دیوان عدالت اداری کشور با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و رئیس دیوان عدالت اداری در استان هرمزگان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمن تاج الدین در این جلسه در استان هرمزگان گفت: امروز پنجمین همایش همکاران حقوقی سراسر کشور برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در این همایش ها برکات خوب و قابل تقدیری را شاهد هستیم، افزود: حرکت بر اساس قانون و قانونگرایی  را در سازمان تامین اجتماعی مورد توجه قرار داده ایم و این امر در سایه تعامل و گفتگو انجام شده است و مخاطبان سازمان از این فضای مناسب بهره مند هستند.
تاج الدین گفت: امیدوارم حاصل این هم اندیشی توفیقات بیشتر برای ارائه خدمات به جامعه شریف بیمه شدگان و بازنشستگان و کارفرمایان باشد.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این همایش گفت: بسیاری از آرا دیوان عدالت اداری برای سازمان تامین اجتماعی راهگشا است.
محمد حسن زدا افزود: وقتی هیاتهای بدوی و تجدیدنظر سازمان تامین اجتماعی صادر می شد امکانی برای بازنگری مجدد نبود و مجبور بودیم مراجعه کننده را به دیوان هدایت کنیم. اما با اقدامات صورت گرفته مواردی که اسناد مورد نیاز ارائه شود امکان بازنگری در سازمان تامین اجتماعی وجود دارد و نیازی به مراجعه به دیوان نخواهد بود.
وی اظهار داشت: امکان ارائه مشورت به دیوان برای سازمان تامین اجتماعی وجود دارد.


مدیر کل دفتر امور حقوقی و دعاوی سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: از سال گذشته تا کنون ۸ هزار رای دیوان عدالت اداری اجرا شده است.
دکتر عمران نعیمی افزود: راهکارهای داخلی سازمان تامین اجتماعی در جهت کاهش دعاوی با جدیت درحال پیگیری است.
وی گفت: ۲۰۰ بخشنامه حذف شده است و در حال پیگیری هستیم که با صدور ۱۳ بخشنامه بیش از یک هزار بخشنامه را حذف کنیم.

گزارش تصویری جلسه مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی با قضات دیوان عدالت اداری

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha