• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019
کلیدواژه: 54429
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۷ بهمن، ساعت 13:54
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۱/۷
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان:

پرستاران بندگان برگزیده خداوند مهربان هستند

همزمان با ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار در طی مراسمی با حضور جمع کثیری از همکاران پرستار مدیریت درمان از مقام پرستاران مدیریت درمان استان تقدیر و به پرستاران منتخب لوح تقدیر اهدا گردید

دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان در این مراسم ضمن تقدیر و سپاس از زحمات همکاران پرستار ، پرستاران را بدلیل نوع خدماتی که توفیق ارائه آن را دارند ، از بندگان برگزیده پروردگار دانست و اظهار داشت: پرستاران برای درمان سازمان تامین اجتماعی سرمایه ای ارزشمند هستند و نقش آنان در سطح مدیریت درمان کم نظیر است.
مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه برترین ایثارگر در تمام گروههای درمانی جامعه پرستاری هستند افزود: ما می پذیریم که همه توفیقاتی که در بخش درمان سازمان داریم متاثر از زحمات و تلاشهای ارزشمند پرستاران است. ایشان نقش صبوری خانواده پرستاران را درهمراهی برای ارائه خدمت ستود و اضافه نمود : توفیق محبت کردن به مردم نصیب هرکسی نمی شود واین عنایتی است که از جانب خداوند بزرگ  به پرستاران و خانواده های ایشان عنایت شده است.
شایان ذکر است که درپایان مراسم و بر اساس عملکرد سال ٩٦ به بیست نفر از پرستاران منتخب مدیریت درمان لوح تقدیر اهدا شد و بیست نفر از پرستاران نیز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha