• ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • اِلأِثنين ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 23, 2019
کلیدواژه: 53968
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ دي، ساعت 10:24
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۲۸
بخش ICU بیمارستان آیت اله کاشانی شامل پنج تخت و یک تخت ایزوله و با تجهیزات پزشکی کامل و مدرن آماده خدمت رسانی به بیماران نیازمند مراقبت های تخصصی می باشد.

بخش ICU بیمارستان آیت اله کاشانی آماده خدمت رسانی به بیماران نیازمند به مراقبت های تخصصی از جمله بیماران دارای مشکلات قلبی تنفسی، بیماران Post CPR ، بیماران پس از تحمل جراحی، بیماران با مشکلات مغز و اعصاب و بیماران با مشکلات داخلی و متابولیک می باشد.

تجهیزات و امکانات این بخش شامل پنج تخت سه شکنه با تشک مواج و یک تخت مخصوص اتاق ایزوله، کنسول هر تخت دارای سیستم اکسیژن سانترال، سیستم ساکشن سانترال، مانیتورینگ قلبی تنفسی متصل به مانیتور مرکزی،هشت پریز برق، آمبوبگ و گوشی می باشد. این بخش مجهز به ترالی کد احیاء و دستگاه های الکتروشوک، الکترو کاردیوگراف، چندین دستگاه ونتیلاتور، کاپنوگراف پرتابل، پالس اکسیمتری پرتابل، پمپ سرنگ، دستگاه بخور سرد و ساکشن پرتابل می باشد.

پزشک متخصص بیهوشی مقیم ICU بصورت 24 ساعته در بخش حضور دارند و کادر پرستاری ویژه کار و مجرب، با سابقه و توانمند مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشند.

انواع داروهای ضروری این بخش بطور روزانه تجهیز می شود؛ امکان انجام سونوگرافی و رادیولوژی پرتابل در این بخش فراهم می باشد و نتایج کلیشه های پاراکلینیک، آزمایشات و ECG روزانه با سیستم HIS به رویت پزشکان معالج و بیهوشی رسانده می شود. 

مراقبتهای پزشکی و پرستاری در سطوح پیشگیری و تشخیص درمانی بازتوانی مطابق با استانداردها بطور اثربخشی در جهت رضایت بیماران ارائه می گردد، علاوه بر امور درمانی و مراقبتی به مسائل آموزشی نیز اهمییت ویژه داده می شود و به شیوه ساده آموزش در زمینه مقررات بخش، پیشگیری از بدسور، پیشگیری از سقوط از تخت، تنفس عمیق و سرفه، فعالیت ها و رژیم غذایی، مراقبت از محل عمل و آموزش به خانواده جهت رعایت کنترل عفونت و محدودیت ملاقات در ICU انجام می شود. 

   امکان ملاقات با بیمار بدلیل پیشگیری از کنترل عفونت و حفظ محیط آرام برای بیماران وجود ندارد. 

    این بخش در طبقه دوم ساختمان جدید بیمارستان در مجاورت اتاق عمل عمومی قرار دارد. 

    51036404

   گالری عکس

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha