• ۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
  • اِجُّمعَة ٢١ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Friday, August 23, 2019
کلیدواژه: 50044
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ يکشنبه ۷ آبان، ساعت 10:28
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۸/۱۵

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه؛ مراسم تودیع و معارفه ی رئیس بخش اورژانس بیمارستان با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان، رئیس بیمارستان امام رضا(ع) و جمعی از مسئولین روز شنبه ششم آبان ماه 96 در سالن سمینار بیمارستان برگزار شد.

در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر علیرضا سلطان زاده رئیس بیمارستان، دکتر محسن محمدپور به عنوان رئیس جدید بخش اورژانس بیمارستان منصوب و از تلاش های شبانه روزی دکتر فرشته اصلانپور رئیس پیشین اورژانس تقدیر بعمل آمد.

در ادامه مراسم، دکتر صادق اسمعیل زاده مدیر درمان تامین اجتماعی استان در سخنانی از زحمات دکتر اصلانپور قدردانی و برای دکتر محمدپور  آرزوی موفقیت کردند. ایشان در راستای ارائه خدمات درمانی بهتر در بخش اورژانس، همکاری و تعامل همه واحدهای بیمارستان را خواستار شدند.

سپس دکتر علیرضا سلطان زاده رئیس بیمارستان امام رضا(ع) ارومیه در سخنانی از زحمات یکایک کارکنان و پزشکان خدوم بخش اورژانس قدردانی کرده و اظهار امیدواری  کردند در آینده نزدیک مشکلات عمده این بخش بیمارستان به حداقل برسد. وی تصریح کرد رفع این مشکلات از الویت های کاری این مرکز درمانی است.

در پایان این مراسم حکم انتصاب رئیس جدید بخش اورژانس به دکتر محسن محمدپور اعطاء و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر اصلانپور قدردانی بعمل آمد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha