زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۶ مهر ساعت 09:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۱۶ ساعت 09:40    تعداد بازدید: 288    کد مطلب: 49083

بازدید استاندار از اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اداره کل تامین اجتماعی این استان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی محمد احمدی در این بازدید در نشستی با حضور مدیرکل و کارکنان این اداره کل ، هدف از این بازدید را آشنایی با وضعیت سازمان و چگونگی ارایه خدمات به مردم و هم چنین مشکلات و کمبودهای احتمالی اعلام کرد و گفت : سازمان تامین اجتماعی از نظم و انسجام مطلوبی در کارها و ارائه خدمات خود برخوردار است و بخش عظیمی از جمعیت هم در کشور و هم در استان از خدمات این سازمان استفاده می کنند و به همین دلیل من این سازمان را به عنوان نخستین دستگاه برای بازدید سرزده انتخاب کردم تا نحوه ارایه خدمات به مردم را از نزدیک مشاهده کنم .
     استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: آمادگی داریم تا همکاری لازم را برای رفع مشکلات و کمبودهای سازمان تامین اجتماعی به عمل آوریم .
     وی تاکید کرد : دستگاه های اجرایی باید نسبت به پرداخت مطالبات سازمان تامین اجتماعی اقدام کنند و چنانچه مشکلات و کمبودهای این سازمان در استان قابل رفع نباشد از طریق مبادی ذیربط در مرکز کشور پی گیر آن خواهیم شد .
     استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر لزوم خدمات رسانی هر چه بهتر در بخش های بیمه‌ای و درمانی این سازمان در همه مناطق استان، گفت : انتظار داریم این سازمان به منظور پاسخگویی به نیازهای جمعیت زیر پوشش وهم چنین گسترش خدمات خود به مردم تلاش کند.
  دکتراحمدی با متنوع توصیف کردن خدمات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی ، معرفی این خدمات و حوزه فعالیت تأمین اجتماعی و فرهنگ سازی بیمه ای را ضروری دانست و افزود: با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی وظایف متعددی در بخش‌های مختلف بیمه ای و درمانی دارد، باید تلاش کند تا سطح خدمات خود را در همه جای استان افزایش دهد و به لحاظ درمانی نیز خود را تجهیز نماید.
     عباس نورمحمدی مدیرکل و علی محمد علیپور معاون بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد نیز ضمن ارائه توضیحاتی در باره خدمات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی و چگونگی ارایه خدمات به مردم ، خواستار مساعدت و پی گیری برای پرداخت مطالبات این سازمان از دستگاه های اجرایی شدند .
     این نخستین بازدید علی محمد احمدی در سمت استاندار جدید از یک دستگاه اجرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می رود .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha