• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
  • اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 18, 2019
کلیدواژه: 45774
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد، ساعت 21:13
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۲۴
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدای شوشتر نماینده محترم مردم شریف شوشتر و گتوند با حضور در این بیمارستان با مدیر محترم درمان تامین اجتماعی استان خوزستان در خصوص اجرایی شدن فاز جدید توسعه فیزیکی بیمارستان شهدا دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا دکتر میری زاده رئیس بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به سردار گیلانی نماینده محترم مردم شریف شوشتر در مجلس شورای اسلامی و آقای دکتر جلیلی مدیر محترم درمان تامین اجتماعی استان خوزستان و همچنین هیئت مهندسین شرکت خانه سازی و دفتر فنی سازمان تامین اجتماعی از حضور ایشان تشکر و قدردانی نمود.

سپس سردار گیلانی ضمن اشاره به مذاکره حضوری با وزیر محترم کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی در خصوص لزوم توسعه فیزیکی بیمارستان شهدا ، اذعان داشت که شهرستان شوشتر با جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی دومین شهر کارگری استان خوزستان بوده و شایسته افزایش سطح کمی و کیفی خدمات درمانی تامین اجتماعی می باشد.

وی در ادامه با توجه به محرومیت منطقه خواستار اجرایی شدن هر چه سریعتر این پروژه گردید و ابراز امیدواری کرد که با این اقدام بزرگ شاهد ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش امکانات تشخیصی و درمانی برای بیماران عزیز این شهرستان بخصوص بیمه شدگان تامین اجتماعی باشیم.

در ادامه دکتر جلیلی ضمن تشکر از زحمات و پیگیریهای مجدانه سردار گیلانی ، ابراز داشت که سازمان تامین اجتماعی با تأسی از سیاستهای دولت تدبیر و امید توسعه و ارتقای خدمات درمانی و رضایتمندی مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود که ساختمان جدید با زیربنای بیش از 5000 متر مربع در 5 طبقه احداث خواهد گردید و با انجام آن تعداد تخت های این بیمارستان از 32 تخت به 64 تخت افزایش خواهد یافت و به تبع آن امکانات تشخیصی و درمانی بیشتری در اختیار بیمه شدگان عزیز شوشتر قرار خواهد گرفت.

در پایان هیئت مهندسین اعزامی از سازمان مرکزی ضمن بازدید از فضای بیمارستان و بررسی محیط پروژه اعلام داشتند که حداکثر تا یک ماه دیگر تشریفات مناقصه انجام گرفته و پس از تعیین پیمانکار عملیات ساخت و ساز سریعا شروع خواهد شد.

 

 

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha