زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ساعت 12:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۵/۱۰ ساعت 12:30    تعداد بازدید: 462    کد مطلب: 45753

دیدار نمایندگان مجلس
ارایه خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی در استان البرز ستودنی است .
همزمان با گرامی داشت هفته تامین اجتماعی و در راستای تعامل مثبت مدیران با مسئولین استانی و تحقق اهداف عالیه سازمان تامین اجتماعی ، مدیران درمان و بیمه ای استان در محل اداره کل تامین اجتماعی استان با نمایندگان مردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی ، دیدار و گزارشی از عملکرد و فعالیت های مراکز درمانی و بیمه ای را تقدیم نمایندگان منتخب مردم نمودند .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز  : در این دیدار دکتر ابوالفضل آفریده و مرتضی سلامی مدیران کل درمان و بیمه ای استان ابتدا گزارشی از عملکرد بخش های درمان و بیمه ای استان در سال 1395 و سه ماهه اول سال 1396 ارائه و سپس برنامه های توسعه ای درمانی و بیمه ای استان و خدمات الکترونیک سازمان را تشریح نمودند .
در ادامه این دیدار عزیز اکبریان نماینده مردم کرج با گرامی داشت هفته تامین اجتماعی از زحمات مدیران و پرسنل بخش های بیمه ای و درمانی و همچنین همکاری های خوب این دو بخش با نمایندگان استان قدردانی نمودند .
ایشان فرمودند: در الکترونیکی کردن خدمات و فعالیت ها در استان باید تلاش بیشتری صورت پذیرد و برای تسهیل امورات مردم باید به این کار سرعت بیشتری بدهیم و خوشبختانه سازمان تامین اجتماعی قدم های استوار و خوبی در این زمینه برداشته است و باید هرچه زودتر کارت ملی الکترونیکی و ارایه خدمات الکترونیکی به نحو مطلوبی در استان اجرایی گردد .
وی افزود : بحت درمان در استان بسیار اهمیت دارد ، به خصوص در سن پیری و بازنشستگی و در این زمینه توسط تامین اجتماعی اقدامات خوبی انجام شده و شاهد ارایه خدمات خوبی در فردیس و کرج هستیم .
نماینده مردم استان البرز اظهار داشت : باید تلاش نماییم تا رضایتمندی بیشتری را برای مراجعین و شهروندان فهیم ایجاد نماییم .
ایشان در ادامه افزودند : طرح هدفمندی یارانه ها به معنی پول دادن به مردم نیست ، امروز این مورد مشکلاتی را بوجود آورده است از جمله اینکه بدهی ها هر سال انباشته می شود و این مشکلاتی را برای دولت و همچنین برای سازمان تامین اجتماعی به همراه آورده است .
عزیز اکبریان اظهار داشت : هدف از طرح تحول سلامت ، تقویت بیمه ها بوده است ولی اکنون اتفاقی دیگر افتاده و مشکلاتی را برای سازمان های بیمه گر بوجود آورده است .
سپس دکتر محمد جواد کولیوند نماینده دیگر استان افزود : از اینکه در هفته تامین اجتماعی ، در خدمت مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی هستیم بسیار خرسندیم . مشکلات و معضلات کشور را هم می دانیم ، برخی در حد تخصصی و برخی در حد غیر تخصصی .
ایشان اظهار داشت : کسانی که مسایل سازمان خود را می دانند ، می توانند با توجه به مسائل کشور برنامه ریزی درستی به منظور ارایه خدمات مفید انجام دهند .
دکترکولیوند اظهار داشت :  ما هم اکنون به سمت رونق اقتصادی پیش می رویم و امروز تعدادی از موسسات اقتصادی و خدماتی که بنیه ضعیفی دارند باید به سمت ادغام شدن با بانک ها و موسسات بزرگ پیش بروند ، تا دچار ورشکستگی نشوند  و بانک مرکزی در این خصوص هدفگذاری نموده تا نقدینگی را از جامعه جمع آوری نماید .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha